Wpis z mikrobloga

  • 0
@El_Duderino > "... a może tak coś o tym, ilu ludzi protestuje spokojnie w Minneapolis?"

Ja tu widzę pisanie o czasie teraźniejszym. Może jebnij jeszcze fotę sprzed roku idąc tym tokiem rozumowania?
  • Odpowiedz