Wpis z mikrobloga

Jestem za brzydka na miłość. Moja parszywa morda skazuje mnie na samotność pomimo że jestem dobrym człowiekiem. Wielokrotnie czytałam wpisy wykopków skwitowane : "zazwyczaj jak mądra i wierna to brzydka". I to prawda, bo taka dziewczyna nie ma szans na związek więc będzie się trzymać tego jednego, który się zlituje.
To bolesne ile atencji otrzymują moje rówieśniczki a ja muszę tu gnić na tym wysypisku ludzkim. Jeszcze do wakacji a potem skaczę na główkę i bul bul
#przegryw ##!$%@? #rozowepaski #samotnosc
  • 21
@dupa_karuzela: najgorsze to te wspomnienia jak sie mialo 12 lat i sie myslalo ze jak bedzie 18 to bedzie cudownie jak na klipach muzycznych, morze samochody trzymanie za raczke calusy no bajka a nie zycie. W sumie niektórzy tak maja jak sa z bogatych domow albo youtuberzy
@dupa_karuzela: znam dziewczynę, która od dnia swoich narodzin została skazana na brzydotę. Cierpiała na jakąś lekką deformację, przez co w czasach szkolnych miała ksywę "wyłupek". Dzisiaj jest w związku, a to jej drugi chłopak.
Wiesz jak wyratowała sytuację? Trenowała i teraz ma naprawdę atrakcyjne ciało.

Może w Twoim przypadku nie jest tak źle i da się to naprawić nawet łatwiej, niż przez treningi. Mogłabyś sprecyzować, co Ci się w sobie nie