Wpis z mikrobloga

3 pytania. Lvl 61 ek.
1. Dobre eq? Ostatnio pytałem na 48 lvlu i wtedy zmieniłem legsy, helmet, axe i dodałem naszyjnik. W międzyczasie kupiłem pacc'a.
2. Opłaca się kupić jakieś blessy? Gram na non-pvp, żadnej śmierci odkąd powróciłem nie było.
3. Expiac opłaca się używać czarów do bicia czy za duże waste? Lepiej bic exori/exori ico/exori hur czy exori mas? Robie aktualnie taski na crystal spidery i ice golemy. Jakich innych czarów opłaca się używać? Poza wiadomymi typu exani Hur up gdzie bez tego gdzieś nie wejdziesz. #tibia #tibiazwykopem
wykopowajulka15 - 3 pytania. Lvl 61 ek. 
1. Dobre eq? Ostatnio pytałem na 48 lvlu i ...

źródło: comment_1590670270jab3C4HjxGTe4Jed4KMSwo.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: odpowiem na 2, bo na reszcie się nie znam. Tak, kupuj blessy, przynajmniej te 5, żeby mieć "aola".
Te dodatkowe, kupowane na port hope i svar możesz narazie olać, jezeli nie masz za dużo kasy ale ogólnie warto zawsze mieć pełen zestaw blessów, a te 5 podstawowych to must have
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: tibiopedia --> blessings
te najstarsze blessy, kupowane w carlin, ab, thais, kazordoon i jeżeli dobrze pamiętam eremo

tym bardziej, że w nowej tibii cena blessów rosnię wraz z lvlem(jest cap chyba 20k ale to na 100+ lvlu), generalnie im wcześniej kupisz blessy, tym taniej :)

na PVP warto też mieć twist of fade(kupowany w świątyniach w każdym mieście) ale na non pvp defakto nie potrzebujesz
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: eq wystarczajaące, blessy to must have chyba ze cenisz kilka gp wyzej od wlasnego czasu na trenowanie lvl i skila. Oczywiscie ze sie opłaca, im szybciej ubijesz potwory tym mniej zadzadza ci dmg. Masz w tibii analizery ze statystykami, wiec sam zobacz jeden hunt ze wszystkimi exori a jeden hunt bez zadnych czarow jak ci sie to oplaca.
  • Odpowiedz