Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje zrobić koło domu podjazd i jeszcze trochę placu z boku wybrukować + zrobić z przodu domu ogrodzenie ale to już na przyszły rok z uwagi na ograniczony budżet. Przechodząc do sedna czyli kostki to policzyłem ze potrzebuje wybrukować około 147m2, oglądałem dzisiaj ceny i jestem trochę zaskoczony bo wszędzie liczą sobie OD 100zl za m2 tylko za robociznę (razem już z materiałem jak np kruszywo itp) a gdzie tam jeszcze kostka... to taka normalna cena czy poszli grubo po bandzie w Zabrzu? #budujzwykopem #remontujzwykopem #budowadomu
  • 9
@Moj_Panie: Myślałem ze w 20k się zmieszczę a tutaj się okazuje ze bardziej realnie to 30k ( ͡° ʖ̯ ͡°) ciekaw jestem skąd taka wysoka cena min 100zl za metr? Bobcat, zagęszczarka, kruszywo, co tam jeszcze potrzeba prócz 5-6 dni roboty i doświadczenia?
@HienaCmentarna87 tego to nie wiem. Dowiedz sie jeszcze czy nie kasują za metr bieżący obrzeży. Znajomemu w tamtym roku robili kostkę, ale nie taką betonową tylko z granitu, to za samo ukladanie( bez robiebia podbudowy) skasowali 100 za m2

Z tego co sobie obliczylem, to u mnie moglem zaoszczędzić jakies 15k na robociznie jakbym sam robił, ale mi sie to nie oplacalo bo zwszlo by mi pewnie ze dwa miesiace, a rak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HienaCmentarna87: pogadaj z madrym mirkiem co i jak masz zglaszac do gminy remont ogrodzenia. wiem ze co bedzie mi urzedas, ale uwiez PAZDZIOCHOW jest pelno. somsiady czuwaja zeby zaden nie mial za dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)