Wpis z mikrobloga

  • 0
Chce kupic sobie ps vita i chcialbym poznac opinie wykopowiczow.

Do kupienia mam model pch-1003 juz z przeróbka henkaku/enso z softem 3.60 w stanie prawie idealnym, ale mam kilka pytan:

-jak jest z grami z ps1? mozna kupic normalnie w sklepie psstore? czy dostane tam wszystkie stare tytuły?

-Czym różnią sie poszczególne modele i ktorego szukać a ktorego omijac? Fat? Slim?

-Slyszalem ze sony raczej ma wywalone na użytkowników którzy przerabiają vite, ale moze ktos slyszal ze kogos za to zbanowali?

Czy w jakis sposob mozna to połączyc z ps4?

Z gory dzieki.

#psvita #konsole #sony
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Meciek: fat jest grubsza xd ma ekran oled, slim ma zwykły i złącze microusb do ladowania. Oraz wbudowana pamięć jeśli dobrze pamiętam. Oled w fat za to lubi sie "wypalac" i na czarnych fragmentach widać jaśniejsze plamki, moja ma tak ale nie widać tego podczas gry.
  • Odpowiedz
@Meciek:

-jak jest z grami z ps1? mozna kupic normalnie w sklepie psstore? czy dostane tam wszystkie stare tytuły?

Adrenaline uruchamia kopie zapasowe wsyzstkich gier z PS1

Czym różnią sie poszczególne modele i ktorego szukać a ktorego omijac? Fat? Slim?

jak napisał @alienv: najlepiej idź jak możesz do jakiegoś sklepu growego i porównaj oba wyświetlacze bo to jest chyba najistotniejsza różnica.

Slyszalem ze sony raczej ma wywalone na użytkowników którzy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wbielak dzieki Mirku za pomoc, wiekszosc juz ogarnąłem ale moze wiesz jak na adrenaline odpalic gry zgraną z kompa w formacie iso lub podobnym?
  • Odpowiedz