Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 146
Czy tak wygląda przyszła para prezydencka?

W porównaniu do poprzedników widać różnicę.

Obiektywnie - plusy Hołowni dzięki którym może wygrać i być dobrą przeciwwagą dla obecnego betonu politycznego:

- bezpartyjny
- młody: 43 lata
- program proekologiczny
- liberał
- popiera związki partnerskie
- laicka wizja państwa
- religijny - jednocześnie nie narzuca swojego światopoglądu
- jest za zwiększeniem finansowania służby zdrowia do 8% PKB
- zniesienie abonamentu RTV
- większa autonomia dla samorządów

#holownia #wybory #4konserwy #polityka #polska #niepopularnaopinia
tomosano - Czy tak wygląda przyszła para prezydencka? 

W porównaniu do poprzedników ...

źródło: comment_1590314766kJ6OlSKG210fcD7J0LoeSw.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SynuZMagazynu: Jeżeli oskarżasz kogoś o bycie agentem to musisz to udowodnić. W trybie wyborczym można złożyć pozew. Przedstaw dowody albo ukryj się w ostrym cieniu mgły.
  • Odpowiedz
Jeżeli oskarżasz kogoś o bycie agentem to musisz to udowodnić. W trybie wyborczym można złożyć pozew. Przedstaw dowody albo ukryj się w ostrym cieniu mgły.


@tomosano: no przecież był w PZPR (tak jest zapisane na wikipedii) więc to jest jak bycie agentem
  • Odpowiedz
@wespazjan: popiera związki parnerskie, jest za finansowaniem in vitro i pozostawieniu kompromisu aborcyjnego. Jak dla mnie spoko. Prawda jest taka, że Biedroń może sobie chcieć małżeństwa homoseksualne, ale społeczeństwo polskie jeszcze długo nie będzie na to gotowe.
  • Odpowiedz
@tomosano: Dodałabym do tego, (zabrzmi trochę przedmiotowo, ale mam nadzięję, że wiecie o chodzi) że jego żona jest kolejnym atutem. Jednaz czterech kobiet pilotów myśliwców jako pierwsza dama (a raczej pierwsza obywatelka) dla mnie brzmi kozacko :D
  • Odpowiedz
@tomosano: dodam od siebie, ośmieszył się w internecie płacząc nad konstytucją xDDDDD co całkowicie go wykreśla z listy kandydatów w moich oczach, wyreżyserowany i kierowany kandydat kij wie kogo? TVNu, czy kogoś tam, obojętne.
  • Odpowiedz
@tomosano:

Z tym liberałem to ostro pojechałeś. Jego nastawienie w wielu sprawach dotyczących gospodarki daleko odbiega od liberalnego i nie nazywam "liberalizmu" tutaj jakimiś korwinowskimi leseferyzmami. Dopuszcza zwiększanie podatków dla najbogatszych (w imię "jeśli wasze pieniądze zostaną dobrze zrealizowane na wspólne dobro"), czy też jest za podatkiem cyfrowym (a jak dobrze wiemy to zapłacą konsumenci).

Jest też przeciwnikiem możliwości dopłacenia z własnych pieniędzy, aby uzyskać większy standard leczenia. Jest także
  • Odpowiedz
@ciachostko: niektórzy wybiegają w taka przyszłość a taka prawda że na razie trzeba się zająć sprawami niezbędnymi jak naprawa demokracji i naszego ustroju, służba zdrowia, susza itp a dopiero potem dyskutować z Holowna o kolejnych rzeczach
  • Odpowiedz