Wpis z mikrobloga

Hej drogie Mirki i Mirabelki mam pytanie.
Zastanawiam się ostatnio nad zakupem konwertera Ion Cassette adapter bluetooth. W związku z czym mam do was pytanie, korzysta ktoś z niego? Jak w jego przypadku wygląda jakość dźwięku? Warto brać coś takiego czy lepiej dać sobie z tym spokój. I ewentualnie czy znacie jakieś sensowne alternatywy w przedziale około 100 pln. Dodam że adapter ma być używany w radiu samochodowym.
Z góry dziękuję za odpowiedź ()
#muzyka #pytanie #motoryzacja #audio #samochody #elektronika #kiciochpyta
  • 2
@Gitgut: ja używam od roku takiego adaptera kasetowego, ale na jack'a, jakiś chiński no-name za kilka złotych ale daje radę. Nie jest to jakiś super dźwięk, ponieważ sygnał cyfrowy dźwięku konwertujesz na analogowy, czyli tracisz dużo tych właściwości dźwięku które masz przy sygnale cyfrowym + sama konwersja jest stratna. Zdaje to w każdym razie robotę i służy mi do muzyki i audiobookow przy każdym wyjeździe w trasę. Zaznaczam tylko że nie
@phaburn dzięki za odpowiedź. Dziś zakupuje adapter. Sam zastanawiałem się nad transmiterem ale ze względu na umieszczenie zapalniczki w niewygodnym miejscu byłby problem z jego użyciem. Jesteś wielki Mirku ( ͡º ͜ʖ͡º)