Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam pytanie do eksperta. Jak wyglada awaryjnosc silnika #bmw seria 4, 2.0 benzyna?
Warto czy omijac? Jezeli ktos uzytkowal to jak wygladala awaryjnosc tego auta? Bardzo mi sie podoba, tylko nie chce w mine sie wtopic.
  • 8
@PsajkoKuglarz: Lift był w 2016. Jest to dosyć świeży silnik, ale na razie nic nie słyszałem o typowych bolączkach. Na pewno charakteryzuje się większą kulturą pracy i niższym spalaniem. N20 nie jest zły chociaż jego największym problemem jest właśnie dosyć szybko wyciągający się łańcuch, co ciekawe winę za ten stan rzeczy ponoszą ślizgi, a raczej materiał z którego są wykonane. W wyniku przegrzania się wykruszają i gorzej napinają i łańcuch się
@PsajkoKuglarz: jak już napisałem prawie całego posta, to mi się usunął. No nic, od początku.

Sam jestem akurat właścicielem trójki F30, ale te auta konstrukcyjnie są bardzo podobne. Mają wiele elementów wspólnych (np. deska, która jest prawie identyczna i właściwie nie do odróżnienia).

Plusem jest na pewno prowadzenie, jeździ się fenomenalnie, auto prowadzi się jak po sznurku. Do tego wygląd, wielu się podoba. Po prostu BMW, przyjemność z jazdy.

Niestety, tutaj