Wpis z mikrobloga

@Spofity: co masz na myśli? jeśli twoje OSK pobrało twój profil PKK, to przez ten okres nie będziesz w stanie sprawdzić swojego PKK, bo jest ono "zablokowane". Dopiero jak skończysz kurs, i twoja szkoła odblokuje profil, będziesz mógł je sprawdzić. Jeśli nie o to ci chodzi, to mi np. działa.
  • Odpowiedz
@bary94pl: zawsze mi działało, jestem na etapie egzaminów, więc PKK ma WORD, nawet gdy miało OSK to mogłem sprawdzić. Teraz wyskakuje "nieprawidłowe dane" a używam tych samych co zawsze
  • Odpowiedz
@Spofity: nie przejmuj się tym w ogóle. Sam będąc w trakcie kursu bez przerwy sprawdzałem PKK, i też cały czas wychodziły "nieprawidłowe dane". PKK jest właśnie w ten sposób blokowane na czas kursu i egzaminu, dla tego wychodzą te nieprawidłowe dane, zwyczajnie to olej i zdaj egzamin.
  • Odpowiedz
@Spofity: Spokojna głowa, jak zdasz egzamin, to na następny dzień PKK zostaje odblokowane, i wtedy przechodzi do etapu zdania egzaminu. Wtedy walisz do wydziału komunikacji, w moim przypadku ze względu na koronawirusa, jedyną opcją na wyrobienie prawa jazdy jest zrobienie przelewu na 100 zł. 50 gr. na konto bankowe wydziału komunikacji, i wysłaniem im mailem potwierdzenia przelewu za opłatę. Te całe dane nie prawidłowe to jest jakiś bullshit, ta cała platforma
  • Odpowiedz
@bary94pl: tylko, że zawsze działało, teraz od 2 tygodni nie działa. Po prostu pokazywało kto ma moje PKK aktualnie. A błąd to "nieprawidłowe dane" wiec myslę że coś od strony technicznej
  • Odpowiedz
@Spofity: Mówię Ci, nie przejmuj się tymi danymi nieprawidłowymi, miałem to samo, nawet zapytałem o to mojego instruktora, i on powiedział że po miesiącu od pobrania profilu przez OSK właśnie tak się dzieje na tej platformie Infocar, dopiero jak twoja szkoła odblokuje twój profil, czyli jak już ukończysz u nich kurs, i pozwolą Ci zapisać się na egzamin w Wordzie, dopiero wtedy będziesz mógł sprawdzić swój profil. Moje OSK pobrało mój
  • Odpowiedz
@starypijany123: dokładnie, dla tego olać to totalnie, sprawdzanie co chwile statusu PKK w niczym nie pomoże, a wręcz nabawi cię więcej stresu. Trzeba ukończyć kurs, zapisać się na egzamin, i zdać.
  • Odpowiedz