Wpis z mikrobloga

Podsumowanie recenzji - gra jest prosta i krótka... : (


@Bager: Recenzujący pewnie nie wiedział, że są 3 poziomy trudności, które można odblokować przechodząc grę. Skąd miał wiedzieć, jak dopiero dziś recenzenci dostali swoje kopie.
@Exxan: W recenzji mówił, że przejście jednego poziomu trudności zajęło mu 3 godziny... (niech będzie to 10h łącznie przy 3 poziomach - wciąż krótko), ale nie każdy lubi przechodzić grę trzy razy zmieniając tylko poziom trudności. Gdybyś obejrzał to byś wiedział, że on o poziomach trudności wspomina.
Gdybyś obejrzał to byś wiedział, że on o poziomach trudności wspomina.


@Bager: Nie obejrzałem, by uniknąć sobie spoilerów.
PS: Ten sam koleś wychwalał Wolcen, więc nie wiem jak ty, ale ja nie biorę opinii kogoś takiego na poważnie i nie sądzę, by koleś ten miał jakiekolwiek pojęcie o grach.
@Exxan: Czyli standardowe wykopowe zachowanie - wypowiadanie się na temat czegoś bez przeczytania artykułu/obejrzenia wideo, bo wiem lepiej...

A przy wideo o Wolcen masz przypięty komentarz:
UPDATE: I reviewed Wolcen during the pre-release review build window. When the game launched, a number of game breaking bugs were revealed that will greatly impact your experience. I've changed the thumbnail of this video to better highlight that and I also encourage you to
PS: Ten sam koleś wychwalał Wolcen, więc nie wiem jak ty, ale ja nie biorę opinii kogoś takiego na poważnie i nie sądzę, by koleś ten miał jakiekolwiek pojęcie o grach.


@Exxan: wolcen mial bugi, ale byl spory i mial/ciagle ma potencial i ma sensowny endgame. ten minecraft to w porywach jest gra na telefony pod katem gameplayu/itemizacji a nie h'n's - a do tego TEŻ jest zabugowany. z czym do