Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie, pisałem to parę dni temu ale trochę tego nie rozwinąłem to zapytam jeszcze raz, zależy mi na jak najszybszej odpowiedzi.
Mam internet LTE z lejkiem 300GB, nie mogę sobie pozwolić na kablowy, kiedyś tu kable zerwali przypadkiem i tak już zostało a Orange ma wywalone na to, z 3 lata temu dostałem karteczkę ( 2017 ) czy zgadzam się na budowę światłowodu u mnie, mój ojciec który mieszka w tym samym mieście ale nie w centrum nie dostał i nie planują u niego. Ja właśnie dostałem, ale wygląda to tak że chyba nic nie wiadomo, a z tym internetem i lejkiem 300GB odnawialne miesięcznie to już #!$%@? mnie bierze, nic sobie nie pobiorę, o grach pokroju red dead redemption 2 mogę sobie zapomnieć bo wykorzystam szybko limit. Nic nie mogę dosłownie pobrać, a u ojca są stare kable z internetem od orange 10Mb/s maxymalnym, więc no średnio... czuję się jak 15 lat wstecz, net taki sam. Ciągłe awarie w grze mi co chwilę ping wywala do 1000 router sam się resetuje o randomowych godzinach, albo bez neta jestem parę minut bo mi go rozłącza całkowicie, a dzwoniąc do nich wszystko jest okej xD. Pisał mi ktoś że może to być przeciążenie sieci, ale Ja to mam ponad pół roku już i na początku było okej, teraz to tragedia XD.
Da się to jakoś przyśpieszyć, znacie jakiegoś Polskiego dostawcę oprócz orange? Podaję miasto jest to Kościerzyna, mieszkam dosłownie w zayebanym centrum gdzie znajduje się dużo domów obok siebie i naprzeciwko jest taki blok nowo postawiony, tam jest światłowód, ale jak dzwonię na infolinię to rok w rok że nic nie wiedzą. Podaliście mi jakieś strony z wyszukiwarką uke gov, ale tam nic o mnie nie ma mowy jak wyszukuję, no dramat :( Tak jak pisałem zależy mi na szybkiej odpowiedzi, play ma kablowego teraz od Vectry, chętnie bym wziął ale jak to jest podłączyli by mi kable światłowodowe? Przeszukałem pół neta w moim mieście i same Janusze się ogłaszają z internetami satelitarnymi 10Mb/s za 50zł miesięcznie XDD Albo jakieś LTE " BEZ LIMITU "
I tak, chyba mi kiedyś podłączą. To znaczy nie wiem ale u mojego ojca nie planują, a u mnie planują tylko nie wiedzą kiedy... Coś patrząc na stronę że niby chcą do końca września skończyć projekt światłowodowy, no #!$%@? powodzenia u mnie #!$%@? zrobili xD.
Pomóżcie, poradźcie albo jakbyście kogoś ogarnęli, dostawcę z internetem to dajta znać, chyba już prędzej internet StarLink od Elona mózga będzie pierwszy :/
#pytanie #swiatlowody #internet #lte #orange #dostawcainternetu #koscierzyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec7275149252042ed397e47
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam pytanie, pisałem to parę dni te...
źródło: comment_15901264796RLGEULS8GFRHqEl7WbyXb.jpg
  • 4