Wpis z mikrobloga

  • 193
Na wykopie często pojawiają się głosy, że pod tagiem #neuropa odbywa się właśnie płatna kampania Platformy Obywatelskiej. Dowodem na torze miała być nagłe poparcie dla Rafała Trzaskowskiego który chwilę temu był uważany za kandydata gorszego od Radosława Sikorskiego. Kilka kwestii:

- cechą typową dla osób inteligentnych jest dostosowanie swojej oceny do zmieniającej się rzeczywistości. Liberałowie, centryści, socjaldemokraci i demokraci w ogóle tym się różnią od skretyniałego prawactwa z #konfederacja że nie muszą trwać w swojej iluzji że ich kandydat jest liberalny pomimo wielu przypadków że to zwyczajny katozamordysta.

- początek kampanii Rafała jest fenomenalny: doskonale katalizuje niechęć społeczną atakując TVP, "jedzie prętem po klatce" niebywale skutecznie #!$%@?ąc pisowski establishment, w mediach społecznościowych radzi sobie równie dobrze, jeśli nie lepiej, od Hołowni. Ludzie Rafała wykopują, bo punktuje PiS w sposób który oni chcą widzieć.

- jeśli chcecie zobaczyć płatne jazdy zobaczcie wykopywane w kilka minut ataki na opozycję i próby przeklejania artykułów z PiSowkiej szczujni która poświęca ponad połowę głównego wydania wiadomości na atakowanie Trzaskowskiego.

Szczęśliwie wykopki są na PiS #!$%@? do tego stopnia, że nie łapią pisowskiego spinu o płatnej kampanii. Mogły się #!$%@?ć 5 lat temu, kiedy demokracja w Polsce nie była jeszcze doszczętnie #!$%@?, ale w tych trudnych czasach to i tak nieźle.

#neuropa #4konserwy #polityka #wyboryprezydenckie2020 #trzaskowski2020
  • 23
@Majk_: Konserwy dziwią się, że środowiska liberalne i centrolewicowe, demokraci, wspierają takiego kandydata, który jest im naturalnie najbliższy i ma spore szanse na zwycięstwo. Nie musimy na siłę wspierać konserwy Hołowni czy Kosiniaka albo niewiarygodnego i niepoważnego Biedronia tak jak rzekomi konserwatywni-liberałowie muszą wspierać Bosaka, bo tak sobie ubzdurali.
Myślę, że spora część z nas była rozgoryczona po ponownym odrzuceniu kandydatury Radka, ale nie jesteśmy ignorantami. Są jasne badania i argumenty
O, a może ty mi udowodnisz jakimiś 2 głosowaniami, że Bosak to zamordysta?


@czynastolatek: XD To już wszędzie wygłaszane poglądy nie wystarczą?
Teraz trzeba mu podać głosowania. I nie 1 tylko 2.

Twitter kandydata jest już niewystarczającym źródłem informacji o jego poglądach politycznych?

@Ojciec_Slabeusz: Jak mu znajdziesz 2 z czego jedno będzie z V kadencji to powie że chce z obecnej kadencji, najlepiej tego roku XD
venividi - > O, a może ty mi udowodnisz jakimiś 2 głosowaniami, że Bosak to zamordyst...

źródło: comment_15899735003SDJMBRxZegN80IwtY9uBF.jpg

Pobierz
@Ojciec_Slabeusz

A Bosak przypadkiem w kwietniu nie poparł w sejmie projektu Godek w sprawie całkowitego zakazu aborcji

W dobie Internetu i łatwego dostępu do informacji pisać takie głupoty to przejaw ignorancji lub nawet gorzej, głupoty.
Pierwsze dni prekampanii przerosły chyba oczekiwania wszystkich, łącznie z kierownictwem Platformy.


@RegularJohnny: Bez przesady, ja myślę że PO doskonale wie co się dzieje i ich sztab to zaplanował. Po prostu strategia Kidawy - spokojnej kandydatki, która będzie łączyć a nie dzielić i szukać dialogu - kompletnie się nie sprawdziła. Najwyraźniej wyborcy tego nie chcą.
Więc teraz zmienili strategię i idą na otwartą wojnę z PIS. I to nie tylko Trzaskowski, bo
Na wykopie często pojawiają się głosy, że pod tagiem #neuropa odbywa się właśnie płatna kampania Platformy Obywatelskiej.


@Majk_: Bo się odbywa, płatna czy nie, ale jest. Na wykopie siedzę wiele lat i taki hype train jak był ten z Sikorskim pamiętam tylko w dwóch przypadkach: w 2014 r. około wchodzenia KNP do europarlamentu, bo dużo ludzi z partii Korwina wtedy tu siedziało i byli w stanie promować swoją narrację, którą reszta
@Majk_: wykop roi sie od botow i platnych klikaczy - to jest fakt. Z centrowego agregatora stal sie lewackim ściekiem.
I OK. Mamy taki wykop na jaki zasługujemy.

Najgosze jest jednak, to, że pomimo trzech rozbiorów, dwóch wojen, pięćdziesięciu lat okupacji i trzydziestu lat układu okragłosotołwego mamy kolejne wybory bez dialogu społecznego - ot zwykła kampanię wizerunkową dla prostych niewymagajacych ludzie, ktorzy oceniaja kandydata, nie po systemie wartosci ktoremy dany kandydat