Wpis z mikrobloga

@CocoJambo14: to takie trochę piwo z sokiem a poza tym dobrej wódki nie trzeba popijać dla tego polecam wschodnią
bo polska wódka może jest dobra ale do mycia kibli
za to np Ukraińska ma taki delikatny smak. Nadal pali w końcu ognista woda ale nie zbiera na wymioty jak po krajowych wytworach
nic dziwnego wystarczy porównać składniki
a jak jedziecie w aucie to mam nadzieje że kierowca nie pije ;) no
@CocoJambo14: tu byś się zdziwił
kapeć jest powiązany nie z samym alkoholem tylko z chemicznym syfem który się tam znajduję
jako fan wschodnich alkoholi (sporo z nich można kupić w polsce) nie jestem w stanie pić polskich ścieków
po kilku bierze mnie na wymioty nie wspinając o paskudnym posmaku przypominającym plastik

a np wódką Rosyjski standard czy ukraińskim Nemiroff można sie bez obaw delektować
chodź szwedzka wódka Absolut też jest niczego
@CocoJambo14: Zgadzam się z @Rustyyyy w kwestii tego, że kac/wymioty są powodowane przez gównianej jakości alkohole.

Piłem ruskie wódki, ukraińskiego Nemirofa i żadnych problemów z kacem. Jak piłem polskie trunki, to potem umierałem. Niestety jako naród jesteśmy traktowani jak gówno przez polskie wytwórnie alko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CocoJambo14: tak postał zimę w garażu a na wiosnę ruda, zam 1001 i to na kwasówce, garażowany w garażu ciepłym, amazone się wyparło ale pisałem z paroma osobami i na zav jest to samo zainwestuj lepiej w to https://allegro.pl/oferta/olej-antykorozyjny-profesjonalny-hyperin-anticor-5-9032165854?utm_medium=app_share&utm_source=facebook po każdym użyciu ciepła woda + to nie może stać dłuzej niz tydzien, masz tam amados? Amatron?