Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Halko wołam i otwieram temat gdzie jest najlepsze miejsce do mieszkania przy parku w #chorzow ? I nie chodzi mi że tauzen tylko konkretnie czemu ten blok czemu ta ulica. Jak mieszkacie tam to co wam się podoba co wam się nie podoba? Tysiąclecie chyba odpada bo fajnie by mieć jednak swoje miejsca parkingowe. 4 wieże spoko, ale jednak podobno cienkie ściany a parking podziemny to czyste zło XD a ten slaskicentralpark to jakie ma minusy jak się obok niego mieszka? Hałas z imprez raz na rok mi nie przeszkadza #pdk nawet fajnie bo by było blisko na kwadrat #katowice #slask #dom #mieszkanie #nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #pytanie
caribbean - Halko wołam i otwieram temat gdzie jest najlepsze miejsce do mieszkania p...

źródło: comment_1589871066h3wsIhZmcRXPxxhgmH0jyh.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@caribbean Tauzen to Katowice, a nie Chorzów w sumie.

Mieszkałem 3 lata na Chrobrego, był wydzielony parking więc w 90% miałem gdzie zaparkować. Jak nie to w promieniu 3 minut na piechotę coś znajdowałem. Minus to płonący kilka razy w roku śmietnik.
  • Odpowiedz
@caribbean: @caribbean: trochę z innej strony: jakbym miał 400 tys. na mieszkanie to nie wahałbym się ani sekundy między Tysiącleciem a Paderewą i kupiłbym apartament na Paderewie, bo:
- mniejszy ścisk
- więcej miejsc parkingowych
- park może mniejszy ale bardziej sympoatyczny
- zdecydowanie bliżej do śródmieścia
  • Odpowiedz
@caribbean: Tysiąclecia te małe 4pietrowe bloki koło przedszkola i szkoły - parking zawsze jest, Maroko pod nosem, sąsiedzi coraz starsi, zaraz wszyscy poumierają. Jedyny minus to że ciemno w mieszkaniu bo drzewa zasłaniają. A tak to zajebista opcja
  • Odpowiedz