Wpis z mikrobloga

#klimatyzacja #smartdom #pytanie #dom
Ej ziomki,

Jaki klimatyzator z rozsądnym wyglądem, ceną i sterowaniem? Co myślicie o xiaomi klimie?

Mam na myśli taką faktyczną ze skraplaczem poza mieszkaniem, a nie jakieś monobloki, bo to jest padaka.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BajerOp: Racja. Ale zasadniczo z klimatyzacji co jest do serwisowania? (Sam siedzę w produkcji sprzętu do klimy samochodowej). Więc co poza seriwsowaniem jakiejkolwiek klimy domowej, a xiaomi się różni? Pytam szczerze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@portas91: może standard kielichów, może złącze do nabicia. Nie wiem, lepiej wg mnie kupić coś co na naszym rynku jest i są części do tego w razie czego. Różnica w cenie ok pewnie jest nikła a po co się pchać w noname brandowany Xiaomi?

Sam mam LG i sobie chwalę, jednostka na zewnątrz cicha w domu też cicho. Jakbyś chciał to mogę poszukać nazwy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
a kto będzie serwisował to Xiaomi w Europie jakby co? No nikt.
@BajerOp: @portas91 przecież xiaomi tylko branduje składaka z popularnych podzespołów, kiedyś ktoś pisał co tam rzeczywiście jest w środku. Im nie zależy wypuszczać produktu ciężkiego do serwisowania wiedząc jak będzie w razie awarii.

To jest jak ze sprzętem AGD z IKEA, niby ich marka a w rzeczywistości to Elektrolux.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StanislawAniol: oczywiście, ale każdy będzie musiała szukać i się domyślać co siedzi w środku a to nie ma sensu.

IKEA ma nawet na każdym sprzęcie naklejkę, że to Elektrolux, tam nikt nie udaje, że jest inaczej, a to trochę różnica.
  • Odpowiedz