Wpis z mikrobloga

Jedno jest pewne na pewno bo - Nigdy Nikt mi Nie zarzuci bo Nic nie umiem lub nic nie robie ale jednego jestem pewny dzieki mojej dawnej firmie GZOK- no i po PGK- wiele sie nauczononp. By omijania za fajnych ofert pracy i SZEFA GANGSTERAz PGK do jakiego juz aktualnie sie NIE PRZYZNAJE ☺️, bo obrywam za to po dupieale pracowano dla kilkunastu firm w ⌚️⚙️⚖️✉️ na bardzo wielu Stanowiskach Pracyjak i pracowano dla kilkunastu Gmin Wiejskich ⚖️✉️☘️⛽️dla tego nauczono sie jednego jak wyczuwasz machloje to pora sie wycofania , by na ciebie tego NIE ZWALILI .
Wykorzystuje swoje wiedze operacyjne w dobrym Odpowiedzialnym celu nawet te wiedze z Policji Kryminalnej oraz Szkolenia WOJSKOWEGO do jakiego mnie przystosowano , po prace w Gminnych jednostkach Edukacyjnych jako Techniczny 24h , 7dni w tygodniu przez 365dni w roku w gotowosci Bojowej do wyjazdu ALARMOWEGO⚙️ .
W sumie sporo , mam na swoim portfolio wykonywanych prac od okresu 2007-2020roku , jest tego od cholery za to , dzisiaj powiem jedno wiem jak zarabia sie kase i jak pracuje sie w instytucjach Publicznych i Prywatnych ale wole bycia Wolnym strzelcem w zawodach za konkretne kase ,a NIE drobniaki na tace NIEDZIELNEJ MSZY -PROFESJONALIM KOSZTUJE .
W sumie szkolenia w Szkoltex przynosi dobre rezultaty od czasu do czasu trzeba nawet u siebie WYKOSZENIA Trawy w sumie w PGK-robiono to , samo ale Sluzbowo ,a u siebie robie Prywatnie.
Lubie Pracowania bo moja praca mnie cieszy i daje Satysfakcje co przechodzi na lepsze MOTYWACJE i bez urazy dawnym kolegom z PGK-ale do tej firmy po aferach i po tym jak chciano mnie UDUPIENIA sie juz NIE PRZYZNAJE do PGK i bez obaw mam wyczyszczone konto no i pilnuje mnie przyjaciel Prokurator Jerzy bo taka jest moja wola by sie NIE #!$%@? kolejny raz .

#pracbaza #policja #wojsko #rozwojosobisty #wies #rolnictwo
emulegator - Jedno jest pewne na pewno bo - Nigdy Nikt mi Nie zarzuci bo Nic nie umie...

źródło: comment_1589788863dzLf7wLvfVmNtTuzU8luw9.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach