Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaką byście polecili drukarka laserową, chętnie kolorową ale to nie warunek, do domu i do małego biura w cenie tak do 1200 zł? Tanią w eksploatacji. Ilość stron to jakieś 50-70 miesięcznie, w szczycie do 100. Myślałem o Ricoh, Oki, Brother, Kyocera ale nie wiem czy w tych pieniądzach znajdę coś sensownego i dobrego?
#drukarka #it #pc
  • 5
@triptic: Jeśli nie musi mieć skanera, mam HP P2055 od może 10 lat, toner kosztuje 36zł z przesyłką i wystarcza na rok intensywnego drukowania, drukarka ma ponad 70.000 stron przebiegu i nie miała awarii. Mam też kolor HP M475 i psuje się ona średnio raz do roku, raz do roku kończy się również któryś z tonerów - kosztuje ok. 40zł z przesyłką za zamiennik.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarny_i_zly: Dzięki za info. Mam już jedną HP C4580 od 10 lat i nie szukałbym innej ale przez politykę HP dotyczącą zamienników tuszy trochę się zraziłem do HP. Włożenie zamiennika do urządzenia skutkuje komunikatem o awarii pojemników z tuszem. Jest na to sposób przez kasowanie błędu ale trzeba to robić za każdym razem po wydrukowaniu sesji. Trochę to męczące szczególnie dla użytkowników, którzy nie wiedzą jak się pozbyć tego błędu.