Wpis z mikrobloga

To jest nic. Poogladajcie sobie z rodzina filmy z wesela, majace pare do kilku godzin

@jaca_pump:
Nigdy nikt mnie nie zmuszał, sam swojego nawet nie widziałem. Ale może na starość się obejrzy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co prawda, te filmy powinny mieć max 15 min, bo na serio nie ma sensu oglądać jak ktoś tańczy czy je kiełbasę przez 1,5 h.
Ja sam bym chętnie obejrzał jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mescuda: Moze nie dziecko i moze nie film z wesela, ale ostatnio obejrzalem z dziewczyną oraz kumplem film ze studniówki z zeszlego roku, i bawilem sie spoko ogladajac go :D moze niektórzy ogladajac film z wesela też tak mają
@jaca_pump: @willard: mój ziomek miał fajną opcję - wzięli spoko ekipę filmującą na weselu, więc dostali taki treściwy film na godzinkę, jakąś dłuższą wersję chyba też - tą treściwą po prostu wrzucili na jakiś hosting i rozesłali znajomym, kto chciał to sobie obejrzał, do tego dostali chyba dwa takie parominutowe materiały w formie teledysku i to jest jak najbardziej do obejrzenia na raz żeby sobie wspomnieć. Żeby męczyć kogoś parogodzinnym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Odczuwam_Dysonans: ten pakiet to już w zasadzie standard. Sam nagrywam wesela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nikt nie ma czasu oglądać kilku godzin pierdół. 90 minut max + kilka teledysków jako skrót dnia i nara. Zabawnie jest jak w podobnym stylu nagrywam już prywatnie rodzinne imprezy, typu 60-tka mamy/taty, z tańcami, itd. Robię szybki skrót, cały wieczór zmieszczony w 5-minutowym klipie. Młodsze pokolenie "spoko, spoko", starsi "już? Koniec?"