Wpis z mikrobloga

Właśnie prawdopodobnie #!$%@?ł mi się xboxonex 2 miesiące po upływie gwarancji ... włączam konsole nie ma obrazu ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprawdzałem różne kable HDMI ale nie rozwiązało to mojego problemu ( ͡° ʖ̯ ͡°) miał ktoś taki problem ile może kosztować naprawa.

w spoilerze offtop


#konsole #xboxone #xboxonex #naprawa #elektronika
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bazek993: Wejdź na forum xbox i poszukaj bo czesto są tam goście którzy zajmują się serwisem konsoli i może się okazać, że naprawa wcale nie będzie droga. Swego czasu był taki koleś w Bielsku. Mają konsolę naprawił praktycznie na poczekaniu.
@bazek993: Mi się fizycznie uszkodziło się wejście HDMI, one są robione z plasteliny, jak poruszam wtyczką to załapuje. Popatrz czy nie jest tam coś pouginane. Spróbuj też odpalić konsole i zobaczyć czy streamuje Ci obraz na laptopa.
forum xbox i poszukaj bo czesto są tam goście którzy zajmują się serwisem konsoli i może się okazać, że naprawa wcale nie będzi


@Beeercik:
nie działa mirku pewnie grubsza sprawa
@dolar: gniazdo hdmi wygląda jakby było nowe 0 wygięć etc.
obawiam się, że to grubsza sprawa #!$%@?ło u mnie prąd konsola była podpięta do listwy przeciwprzepięciowej i wyłączona (być może na instant on działała), nie wiem czy to przez to bo przed tym kilka dni jej nie odpalałem. Załącza się normalnie obrazu nie ma port HDMI wygląda jak nowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) u mnie w mieście
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bazek993: mistrzu, miałem ostatnio podobnie z one są, okazało się, że u mnie pomogło wyciągnięcie wtyczki z kontaktu na minutę i ponowne jej włożenie i uruchomienie konsoli