Wpis z mikrobloga

Sami się podniecacie samymi julkami. Wypisujecie, ze laski 5-6/10 to pasztety i jak one miga się cieszyć życiem przecież nikt je nie tknie i jak ona śmie mieć kogoś ładniejszego albo takiego chcieć, a sami jojczycie, ze nie możecie mieć takiej Julki, bo zwykle laski was nie interesują. Gadanie, zw wystarczy aby nie była gruba i miała cipe=była Julka z piękna twarzą, figura i włosami xD hipokryci do kwadratu
#przegryw #stulejacontent #rozowepaski #niebieskiepaski #plodnajulka #bekazpodludzi
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DinaKaliente: Ona jest ulana do tego pół mordy zakryte maską więc ciężko ocenić, z resztą założę się, że w komentarzach była i tak masa spermiarzy i pocieszycieli.
Po drugie nawet takie przeciętne gardzą przeciętnymi facetami, założę się, że gdyby taka zagadała do przegrywa to ten by jej nie odrzucił.
  • Odpowiedz
@PanDarcy: No jasne
@WwaDdl022: W komentarzach była masa szykan, ze laska usunęła wpis. No jest ulana, bo noe każdy przeciętny człowiek jest szczupły, 100kg na pewno nie ma, ale według was przeciętna laska m figurę Julki z odstającą d--a
  • Odpowiedz
@DinaKaliente: Te szykany były zapewne od osób, które musiały się tak dowartościować. Sami są odrzucani za wygląd, więc wyładowują złość na pierwszej lepszej dziewczynie, która się pokaże. ¯\_(ツ)_/¯

No i też wielu tutaj uznaje wklejanie fot za szukanie atencji, a z racji, że napiętnują takie osoby, to mogło i to być powodem.
  • Odpowiedz
@DinaKaliente: Wiesz, za ona ma pewnie z 15 kg za dużo, ja rozumiem można z 5 kg nadwagi. Ona jest przeciętna będąc ulaną czy jak się weźmie za siebie będzie powyżej przeciętnej, nadal podtrzymuję, że przegryw by takiej nie odrzucił.
  • Odpowiedz
ale według was przeciętna laska m figurę Julki z odstającą d--a


@DinaKaliente:
Po raz kolejny to jest kwestia subiektywna, mi się podobają tylko szczupłe laski, więc każdej grubszej dam max 4/10. Julki z odstającą dupą to już 8+ , laski 5-6/10 to po prostu szczupłe laski, ale bez jakiegoś szału
  • Odpowiedz
@analny_predator: Ale my nie mówimy o Twoich gustach tylko mniej więcej obiektywnej opinii.
Tak samo ja mogę powiedzieć, ze faceci poniżej 180 są dla mnie maks 3/10, a obiektywnie taki może być tez 8/10 z mordy i sylwetki. Mówimy o przeciętności
  • Odpowiedz
Ale my nie mówimy o Twoich gustach tylko mniej więcej obiektywnej opinii.

Tak samo ja mogę powiedzieć, ze faceci poniżej 180 są dla mnie maks 3/10, a obiektywnie taki może być tez 8/10 z mordy i sylwetki. Mówimy o przeciętności


@DinaKaliente:
Ciężko o obiektywną opinie w sytuacji gdy wygląd to kwestia gustu, są ludzie bardziej lub mniej wybredni, do tego im ktoś jest atrakcyjniejszy, tym szersze są jego kryteria. Obiektywną
  • Odpowiedz
Nie odrzucił.a na tinderze szukają tylko julek, a taka laska mogłaby być tylko obiektem desperacji naszego delikwenta


@DinaKaliente:
No ale to jest jego indywidualna sprawa, że sobie szuka julek, jak nie znajdzie to będzie sam i tyle
  • Odpowiedz
Oczywiście, ze indywidualna, tylko niech potem nie wyzywa rozowych za to, ze maja kogoś lepszego od nich


@DinaKaliente:
Nikogo nie powinno się obrażać, tymbardziej za coś na co nie ma się do końca wpływu, ale moralizowanie kogoś na wykopie, gdzie w zasadzie prawie każdy jest anonimowy, troche mija się z celem.
  • Odpowiedz
To nie moralizowanie tylko wyszydzanie hipokryzji


@DinaKaliente:
Tak, ale mam wrażenie, że wrzucasz wszystkich z tagu #przegryw do jednego wora. Możliwe, że osoby szukające tylko "julek" i osoby wyszydzające wybory kobiet to dwie inne osoby, które sobie w jakiś sposób scaliłaś.
  • Odpowiedz
@DinaKaliente:

Ale tu właśnie chodzi o to, ze oni NIE szukają takich na swoim poziomie. Na tinderze wybierają Julki, a potem płaczą, a jak jakimś cudem dostaną lajka od przeciętnej, to lamentują, ze Julki ich nie chcą przy czym wyzywając różowe, ze mogą umawiać się z kimś lepszym

Tyle ze te "przeciętne", jak i pasztety 1/10 mają po kilkaset like'ów, gdzie taki facet często dobija max 10 par. Problem w
  • Odpowiedz
Wyszydzane są laski, które wybierają przystojnych typów które je potraktują jak przysłowiowy worek na sperme


Czyli to samo co całkiem spora przegrywów oficjalnie chce robić.

grupka normalnych facetów chce jej ofiarować normalny związek,


Pod
  • Odpowiedz
Czyli to samo co całkiem spora przegrywów oficjalnie chce robić.


No każdy facet chce sobie czasem po prostu poruchać, nie rozumiem czemu w 2020 roku to jest dalej tak nieoczywiste

Pod warunkiem, że jest dziewicą i i tak wygląda co najmniej 7/10 w górę.


Laski
  • Odpowiedz