Wpis z mikrobloga

I oto po długim czasie niebytu powraca on. Cały na biało na staruszkę 616 co by spędzić noc na manewrach...

Okazało się, że wszystko w porządku i decyzją Dyrektora przywrócono nas do pracy.


Tak więc dziś wrzucamy pierwszą pozycję i rozpędzamy się na tagu #atencyjnymaszynista
W pon i wt #wroclaw, środa manewry, sobota znów KotekWrocek i ostatni piątek miesiąca #czestochowa ( ʖ̯).

A dziś z racji manewrów możemy zrobić małe #ama. Jak macie pytania - śmiało.
#100twarzykolejarzy #kolej #pracbaza #pociagi #sm42 #pkp #intercity #poznan
Pobierz Pociongowy - I oto po długim czasie niebytu powraca on. Cały na biało na staruszkę 61...
źródło: comment_15894740691FamMF0V6XeJrW9TkW2hik.jpg
  • 12
@Stefan_M Dziś nie, silnik zgaszony. Ale ogólnie da się przeżyć

@AgresywnyKardiolog Husarze jako jedyne lokomotywy w parku taborowym IC mają homologacje na Niemcy więc mogą przekraczać granice. Tak samo będzie z Vectronami(mam nadzieję że to one będą wybrane w przetargu na lok. wielosystemowe) oraz z Pendolino.

SM42 ogólnie do wygodnych nie należy tym bardziej dla ludzi mojego wzrostu ale powiedzmy, że nie jest najgorzej. Czekamy na zmodernizowane sztuki, które może już od
@HornisseBRD dokładnie. Patrzyłem w kartę i jeden mechanik zrobił 3 km i na 12h służby spalił 21 litrów, a drugi zrobił 21km i spalił 24 litry.. kto wie jak to tak i w ogóle...A nawet nie patrzyłem jaką pracę wykonała lokomotywa (w sensie ile czasu pracowala)