Wpis z mikrobloga

o nawet nie wiedziałem. Ale nie zwracam uwagi na to kiedy cyrk przyjeżdża.


@sorek: To gdzie pracujesz? Chce się spytać szefa twojego żeby dał ci płatny dzień urlopu w dniu tego cyrku (który chętnie pokryję).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ziumbalapl: dokładnie, po prostu je olewają. Myślę że dowolne parady mogą istnieć jak nie przeszkadzają ludziom. Jak widać w Polsce ludzi którym one przeszkadzają jest więcej i tyle.

@UchoSorosa: nie dziękuję, nie lubie cyrku i klaunòw.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ziumbalapl: nie no, kwestia taka że nikt nie może, zakłócać zakłócania marszu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
nie dziękuję, nie lubie cyrku i klaunòw.


@sorek: Czytałem o takich prostytutkach nie mogę sobie przypomnieć jak się na nie mówiło. Ale jak płacili im dwa razy więcej kasy to brały kupę na klatę. To jak to z tymi zwolennikami korwina jest? wystarczy że wyjadą do UK dostaną funcika do portfela i już nie przeszkadza im ideologia LGBT, już nawet nie widzą marszy XD.

  • Odpowiedz
o jest atak na tle rasowym, atak na tle pogladowym to co innego


@aleksander-sailor: Dzień dobry wielce szanowny panie dzbanie. Z całym szacunkiem ale KUCE TO DEBILE. Jak chcesz mordować swoich przeciwników politycznych zamiast ich przekonywać do swoich argumentów to znaczy że cytuje jeszcze raz" KUCE TO DEBILE. i cały KORWIN TO DEBIL. bo to znaczy że nie ma żadnych argumentów, tylko wybić tych którzy inaczej myślą.
Ale przecież korwin
  • Odpowiedz
#ziumbalapl daj wpis gdzis ten ziom z UE nawołuje do przestępstwa i porównajmy z tym co korwin rapuje czyli "zamiast liści będą wisieć komuniści"., Twtaz juz wałkowany milion razy, wszyscy w Partii Korwin juz tłumaczyli ze nie dosłownie należy rozumie ten tekst. Do tej pory w historii Polski po 89 (na pewno) nikt nikogo nie powiesił na drzewie za to ze jest komunista. A wy lewaki ciągle o tym p---------e
  • Odpowiedz