Wpis z mikrobloga

@wonsztibijski: Te technologie są praktycznie martwe. Move służy do VR na PS4 a Kinect już nie jest produkowany i w Xbox One X nie ma nawet portu na kinects, nie wiem jak One S.
@wonsztibijski: mam tylko ps4, zobacz jakie gry są xbox passie, pewnie coś znajdziesz na dwie osoby. ps4 to droższa zabawka, przykładowo w xbox passie od maja jest rdr2, który jest stosunkowo nową grą i o czymś takim na ps można zapomnieć.
@wonsztibijski nie patrz na kinecta jako kinecta. Teraz możesz telefon jako urządzenie podłączyć i zamiast palki w Just dance trzymasz telefon w ręce. W związku z takim rozwiązaniem ps4 tym bardziej wygrywa to starcie. A jak ci się nie pali z kupnem konsoli to wstrzymaj się do ps5.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pmub: Nieprawda, różnice są właściwie niedostrzegalne.

Oprócz tego porównujesz ps4, które ma gry w Full HD z Xboxem One X, który odtwarza gry w 4k, czyli w 4 razy większej rozdzielczosci i dalej twierdzisz, że na tej podstawie lepiej kupić ps4 ( ͡º ͜ʖ͡º)

¯\_(ツ)_/¯
@Beeercik: oglądając analizy Digital Foundry widać, że najczęściej jak ps4 slim odpala coś w 1080p 30fps to xbox one s w 720p 30fps i gorszymi detalami, a xbox one x czasem ma przewagę w rozdzielczości nad ps4 pro (4k vs dynamicznie 1440p do 4k albo coś w tym stylu) a czasem z powodów układów wydawcy na ps4 pro tak dobrze optymalizują, że działa tak samo jak na xbox one x
zdecydowanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja wam powiem, że po godzinie zabawy z tym nowym w domu urządzeniem jestem miło zaskoczony, że są tutaj aplikacje YouTube itd. Bo działa to dużo szybciej niż Smart tv i ma prot gigabitowy LAN a nie jak moje TV 100tke.
Ja mam one S więc pewnie nie ma tutaj 4K w grach ale mam PC który 4K wyciąga.
Mam monitor 4K w PC i tam czuć różnice, na telewizorze nie ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FeC7800:

Ale napisałeś 'najczęściej', więc mam rozumieć, że taka sytuacja (720p vs 1080p) występuje w zdecydowanej większości gier?
Przecież chyba wiesz, że to bzdura.