Wpis z mikrobloga

Niektórzy mówią, że przez ciągłe mówienie o tym, że pis wprowadza dyktaturę, ludzie stali się znieczuleni na fakt końca demokracji w Polsce. A mi się wydaje, że po prostu piswoski wyborca ma w dupie jaki będzie ustrój, byleby miska była pełna.
#polityka
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzybkieSondy dokładnie tak. Dodajmy do tego jeszcze przeświadczenie o tym, jak potężna i powstała z kolan jest Polska + to, że skoro psy z opozycji szczekają, to znaczy, że karawana jedzie w dobrym, antyniemieckim, kierunku. Śmiać mi się chce jak tutaj ludzie piszą o sądzeniu Kaczyńskiego, trybunale, srale, wywożeniu na taczkach. G---o będzie, a nie wywożenie na taczkach, jeśli PiSiory wygrywają w sondażach daleko w tyle zostawiając resztę. A będą wygrywać
  • Odpowiedz
i jak zamierzacie przekonać tych głosujących do zmiany zdania? Wyzywając PIS, a wyborców nazywając patologia, na pewno zmienia zdanie xD


@matinho10: nie nazwałem nikogo patologią, ci co mają głosować na tych komuchów już to robią. Trzeba przekonywać ludzi, którzy nie głosują.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@SzybkieSondy: Chleba i igrzysk, zasada niezmienna dla plebsu od początku cywilizacji. Jest 500+ na wódkę i chlebuś? Jest. Atakują gejów i opozycje? Atakują. No i tak się to kręci.

Gdyby pis zorganizował walkę na arenie gej vs przedsiębiorca prywaciarz to ich elektorat by wykupił bilety szybciej niż Sasin drukował karty wyborcze.
  • Odpowiedz
Bierzecie pod uwage, ze zycie na kredyt kiedys sie skonczy?


@miki4ever: Jaki kredyt? Przecież Pińcetplus jest finansowane z likwidacji mafii VATowskich, a koniec końców i tak to co ludzie dostają to wydadzą, więc w ten sposób nakręca się gospodarkę i państwo rośnie w siłę.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy: Nieprawda, twardy elektorat zmieni nawet swoje poglądy bo jest już tak wytresowany, że każdy kto nie jest z PiS jest przeciwko Polsce. Jest zboczeńcem, zwyrodnialcem, zdrajcą i tak dalej.
  • Odpowiedz
@matinho10: Naiwnością jest myśleć, że zwolennika PIS można przekonać do czegokolwiek. Jeśli słyszysz, że logika to wymysł lewaków, a wszelkie statystki to dzieło PO, to o czym chcesz z nimi rozmawiać? Przyparty do muru zwolennik PIS zawsze użyje nieśmiertelnego argumentu typu "...a bo ze Peło", albo "skończ oglądać TVN".
  • Odpowiedz