Wpis z mikrobloga

Byłem ogromnym fanem Paraticiego, ale prawda jest taka, że gość jak na razie zawodzi na całej linii i dokonuje totalnie absurdalnych ruchów.

Nie masz linii pomocy, każdy gra tam fatalnie, zostaje Ci zaoferowana (prawdopodobnie za grosze) legenda Twojego klubu, która nadal jest w formie i dupą zjada każdego z obecnej drugiej linii. Co robisz?

Odmawiasz i przedłużasz kontrakt Matuidiemu XD

Normalnie bym się śmiał, że to jakaś bezsensowna plotka, bo nie można być tak głupim, no ale to jest Romeo Agresti, więc 100% prawdy.

Jak w tym klubie ma być dobrze, skoro podejmowane są takie działania? Pogby czy Tonaliego za cholerę nie będzie w lato, bo skoro gość nie umiał podnieść z ziemi Vidala, to gdzie obrabuje bank za Francuza czy Włocha xD

Prawda jest taka, że Marotta to było 80% sukcesu, podczas gdy Paratici przez te dwa lata rządów jedyne co zrobił to #!$%@?ł dużo pieniędzy, nie kupił przy tym nikogo rozsądnego do pomocy, chociaż Allegri nalegał, a i sprzedawać nie umie, bo zgaduje, że Higuain odejdzie za darmo.

Zazdroszczę #intermediolan że się mogą cieszyć Marottą. Jedyny zarzut wobec Beppe to było skąpstwo, ale jak pokazało ostatnie okienko - kompletnie niesłusznie.

A Paratici w lato znowu ogarnie jakiś niesamowity steal do ataku za 80-100 baniek, po czym kolejny raz zapomni, że w tej drużynie nie ma żadnego pomocnika, który umie prosto kopnąć piłkę, a na koniec dnia odbierze pochwały, że hoho, jakich to On transferów nie zrobił xD No beka

#juventus #seriea #fcbarcelona #plotkitransferowe i pewnie #niepopularnaopinia bo zaraz mnie tu tag znowu zjedzie, że Fabio i Dybala to świętości w klubie i nie można obrażać
realbs - Byłem ogromnym fanem Paraticiego, ale prawda jest taka, że gość jak na razie...

źródło: comment_1588947331Gz4RToCTx1L9O1KBIya5Co.jpg

Pobierz
  • 3
@realbs: Jeśli uda mu się opylić Pjanica za minimum 40mln to całkiem sporo nadrobi :p
Tylko żeby do tego doszło to jakiś inny klub musiałby wykazać się wielką głupotą, dlatego kiedy mówi się o wymianie z Barcą za Arthura to nawet w to wierzę bo w końcu zarząd Barcy to idioci.
Pomoc jest w takiej dupie że wymiana od lat beznadziejnego jak na swoje możliwości trzydziestoletniego Pjanicia (ale wciąż jednego z