Wpis z mikrobloga

Jaka akcja poszedłem do kibla a tam kibel zapchany w pociągu standardowo Polregio no a krecik już jęczy i mówi wypuść mnie no więc się załatwiłem jakoś kibel jeszcze bardziej się zapchał. Konudktor mi wparowal do kibla. Otworzył zamek jak hackerman bo siedziałem 15 minut ale się wkurzyłem. Mało tego wychodzę z kibla a tam babochłop konduktorkakor bo nie wiem jak to nazwać mówi zaczyna drzeć na mnie buzię i mówi że hurr durr 3 osoby chciały wejść no to ja jej mówię że się chyba załatwiałem nie? A ona oburzona tyle czasu? A ja no chyba od tego jest toaleta a ona się uciszyła i twarz w okno. Wiele razy krytykowałem Polregio ale to co dzisiaj się wyprawia to już przechodzi ludzkie pojęcie. 3 godziny spóźnienia bo pociąg się zepsuł w trakcie jazdy a zimno tak że można zamarznąć było bo ogrzewania nie było a elektryka się zepsuła i drzwi się nie zamykały. Nigdy nie kupię biletu w PR i życzę im zakończenia roku z zerowym zyskiem za to co wyprawiają i jak traktują pasażerów. #kolej #polregio #zalesie
#przegryw
  • 5