Wpis z mikrobloga

Chciałbym wstawać o 5 albo o 6 i rano sobie kawkę wypić, obejrzeć poranną telewizję i zobaczyć co tam się na świecie dzieje a zamiast tego siedzę po nocach grając w głupie gierki i wstaje o 14 :x

#nocnazmiana #zalesie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smigly: Na jedną zmianę robisz nocki? pracowałem z ludźmi którzy tylko nocki robią i wszyscy którzy pracowali dłużej niż 5 lat na nockach wyglądali jak żywe trupy i co najmniej 10 lat starzej niż mieli :P
  • Odpowiedz
@GamesFlemes: Pracowałem na budowie 7-19 po 5 latach wrzody trzustki nadciśnienie skolioza lordoa kregi wrotacji. od 6 lat nocki 22-7 albo 18-5 i wycofałem leczenie farmakologiczne praktycznie całkowicie bardzo dobre wyniki badań pierwszy raz od 10 lat . Nie pytaj sam nie wiem
  • Odpowiedz
@Smigly: W Colin McRae Rally 2.0 próbuje nauczyć się grać no i ogarnąłem że Tomb Raidera z 2013 roku mam na steam a jeszcze nie ograłem więc nadrabiam :P

Dzięki o przypomnieniu o blogu, miałem tan recenzje pisać a nawet zapomniałem dodać tych które napisałem na wykopie :)

Co tam ciekawego robisz w pracy po nocach? czasu widzę że masz troszkę więc chyba nie jakaś produkcja?
  • Odpowiedz
@GamesFlemes: Colin to gra mojego dzieciństwa z gimnazjum najlepsza samochodówka jaką pamiętam ostatnio grałem dirt rally ale nie dałem rady gra benchmark i tyle TR to już czarna magia gram RDR2 teraz :). w Pracy hmm.. będzie śmiesznie dozoruje i sprzątam basen w 5 gwiazdkowym hotelu zamknięte do 26-28 czerwca wiec biore 80% i spędzam czas z córką a nocami buszuje i gram
  • Odpowiedz