Wpis z mikrobloga

@rorf46: oczywiście, że bez zmian, nie każdy ma kręgosłup jak Gowin ¯\_(ツ)_/¯
Typ zmienia zdanie średnio co kilka lat, teraz akurat sytuacja się układa tak że może przypadkiem zrobić coś pożytecznego i ja mam nagle zmieniać do niego nastawienie? A jak za 2 lata podpisze znowu coś głupiego, czy uchwali kolejny podatek z innym rządem czy tym samym to mam znowu zmieniać nastawienie do niego?
@rorf46: Jak stratny? Za 4 lata musiałby startować sam do Sejmu, bo Kaczyński nie chciał przedłużać koalicji z nim. Musi się teraz do kogoś podczepić.
@622xc: ale to dlatego, że teraz #!$%@?ł coś takiego. A w ciągu tych kolejnych 3 lat mógłby się solidnie nachapać ze swoimi ludźmi - on z tego dobrowolnie rezygnuje

@genesis2303: Generalnie w życiu. Nie widzę powodu, dlaczego miałbym być niewzruszony wobec tego ruchu, gdy to realnie może być jedna z ważniejszych decyzji od 89 roku
@rorf46: rozumiem że motywacji w swoim rozrachunku nie uwzględniasz, dobry uczynek przez przypadek liczysz tak samo jak zamierzony? Dla mnie Gowin od dawna był po prostu człowiekiem który gra z tym z kim mu się może udać, to jest dokładnie bycie śliskim bez własnej idei, bez własnego pomysłu byle przy korytku, najpierw potulnie podpisał podwyższoną akcyzę, potem potulnie podpisał podatek cukrowy, wcześniej ze swoją partią podpisywał deklaracje, że żadnego podatku nie
@rorf46: ile czasu miał Gowin żeby ogarnąć że to co odwala PiS jest przegięciem? Po 4 roku doznał olśnienia? Wcześniej go nie obchodziła konstytucja, ale nagle się nawrócił jak Hołownia się popłakał? No nie, po prostu ma w tym interes widocznie wyszło mu że zyski z takiej gry będą przeważać nad stratami i tyle, podobnie jak uznał wcześniej, że lepiej się dogadać z PiSem niż z Platformą. Swing voter to nie