Wpis z mikrobloga

Mirki, jakiś czas temu na jednym ze swoich kanałów na YT, Łukasz Stelmach odpowiadał na luźne pytania od widzów. Wspominał między innymi o fandomie MCU i tu padło kilka ciekawych zdań. Myślałem, że na miejscu strzelę kopytami, kiedy z dumą stwierdził, że fandom MCU to fandom MCU, ale u niego na kanale ludzie tworzą zgraną grupę widzów o jednakowych poglądach, bo, cytuję – „jeśli ktoś wbija do komentarzy i zaczyna pisać jakieś #!$%@? o politycznej poprawności, o feminazizmie i tak dalej, no to dostaje kopa w tyłek i tyle go widzieli”. A jak doskonale wiemy, na tym kanale (podobnie jak na Napisach końcowych) pod takie komentarze podchodzą… dosłownie wszystkie negatywne opinie. Nie zgadzasz się, więc albo dostajesz bana, albo Stelmaszek wyśle ci zdjęcie skwaszonej bili ajlisz z symbolicznym xd. I nie rozumiem argumentu, że swoją społecznością chce tworzyć własną wizytówkę. XD To nie społeczność, tylko zgraja dupowłazów i ślepych wyznawców, którzy spijają każde słowo z ust grubego. Gdzie tu miejsce na merytoryczną dyskusję? Po co w takim razie w ogóle cokolwiek komentować? Tworzenie jakichkolwiek treści i zamykanie się na dyskusje pod pretekstem… czego? Zresztą cosplayerce Fiony też wyrwało się kiedyś, że Napisy Końcowe wykopują typów, co pyskują w komentarzach. I fakt, wystarczy zobaczyć dowolny materiał na ich kanale – setki wazeliniarzy płaszczących się przed tym błaznem Piesulą albo wspomnianą parką zielonych barbarzyńców z Warhammera. No nie powiem, jestem pod wrażeniem, jaką sobie zrobili utopię i kółko wzajemnej adoracji. A potem płacz, że rozrost społeczności jakby się zatrzymał :D No zatrzymał, bo robicie z siebie bandę dzbanów. W zasadzie to tylko Oskara da się jeszcze lubić i słuchać, Mroowy nawet jeszcze nie poznałem. No i tu można jak człowiek napisać kilka słów, Piwosz nie ruszy postu na Wykopie. Tej siły nie pokonasz, ile byś się nie pocił ( ͡ ͜ʖ ͡)

#feminazizm #feministki #ichabod #napisykoncowe #lukasztelmach #wolnoscslowa i #bekazlewactwa
Sepecha - Mirki, jakiś czas temu na jednym ze swoich kanałów na YT, Łukasz Stelmach o...

źródło: comment_15886206857BvzeMGquwjW3ZbwvZxngi.jpg

Pobierz
  • 5
@Sepecha: Serio ludzie, 2020 rok a jeszcze nikt się nie zorientował że Gruby z Napisów ma zapędy dyktatorskie. Ciekaw jestem czy pod osłoną domu też jest usłużnym cuckiem dla swojej królowej, czy może po wychlaniu kraftów odsłania naturę tyrana. Bo widać po jego prowadzeniu kanału że ma do tego naturalne zapędy. Nie zdziwiłbym się gdyby miał w rodzinie kogoś z PiSu, ale pewnie wyparłby się tej cześci rodziny żeby nie robili
@Ulany_Utopiec Wolę nie wiedzieć, szczerze mówiąc, bo mi ciśnienie podnoszą ich zadowolone z siebie mordy. Niedługo będę miał więcej czasu to napiszę więcej takich postów, twórczość Stelmacha i NK przynosi mnóstwo perełek ( ͡º ͜ʖ͡º) Chociaż już przestałem ich oglądać jakiś czas temu. Niech sobie żyją w swojej bańce, a za 10 lat dalej 25 tysięcy subów i q&a z donejtów. Ha tfu.