Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #cebuladeals

Jest fajna promocja na miernik lakieru. przez kanał wazzupa
chciałbym sobie pomierzyć swoje auto i bardzo mnie to ciekawi.

Najwyżej sprzedam później. Normalnie chodza po około 240zł(specjalnie sprawdzałem przed zakupem czy to tylko promocja na niby i gdzie indziej jest po tyle samo co tutaj w promocji, ale jednak prawdziwa promocja) a przez wazuupa jest 150zł

Więc jest szansa na sprzedaż z zyskiem lub przynajmniej bez starty bo handlarzem nie jestem abym używał go naokrągło.

https://www.mierniki-lakieru.pl/promo/76-wazzup-5904730635400.html
  • 4
@r5678 Nie wiem gdzie mieszkasz, ale polecam wynajmować zamiast sprzedawać. Ja kupiłem parę lat temu za 300zl jakoś jak szukałem auta. W zeszłym roku zmieniałem auto i znów się przydał, a już dawno zarobił na kilka kolejnych xd
@wam116: w sumie to sam kiedyś myślałem czy są mierniki do wynajęcia.. aby specjalnie na kupno auta sobie wynająć. Tyle tylko że sporo tutaj nie pewnych. Czy ktoś odda miernik itp.
@r5678 Kaucja. Ja pobieram 250zł przy wydaniu miernika i za każdą dobę najmu odejmuję 25 przy zwrocie. Przy wynajmie podpisuję umowę na wypadek uszkodzeń mechanicznych.
Wiadomo, doba sztywna nie jest i jak ktoś bierze rano i odda następnego dnia wieczorem to nie robię problemu, przez w sumie chyba 5 lat tylko dwa razy miałem tak że zależało mi żeby ktoś oddał o danej godzinie, bo miałem umówiona kolejną osobę.