Wpis z mikrobloga

@Uncy: A co z oficjalną dystrybucją? W x-kom mi krzyknęli końcówkę maja. eshopy czy cdkeye to pewne i legalne, czy jak to wygląda? Konsolka razem z grą zamówiona i bym po prostu wziął grę z innego źródła, a konsolkę z x-kom.
@HHHHHH: Dobra, dzięki za wyjaśnienie. A coś wiadomo odnośnie PL dystrybucji i jak dostawa z wersją fizyczną? Bo na OLX używek nie widzę, na allegro 1-2, a tak ceny ~270zł.
@HHHHHH: Czy wiadomo kiedy hurtownia będzie coś do sklepów rozsyłać, bo x-kom mi dał termin na 27maja, a może jakiś rzut będzie ~10maja i trzeba "zapolować". Tę aukcje za 210zł widziałem, ale wysyłka na OLX to trochę proszenie się o kłopoty, a do łodzi 120km. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@emebotskcus:

@Paayor: kup w nintendowym eshopie, akurat Animal Crossing warto mieć na koncie, żeby nie musieć pierdzielić się z kartridżem

@emebotskcus: wtedy nie możesz odsprzedać :( a za 10 lat jak zamkną eshop możesz się tylko modlić że twój sd nie padnie. Dziękuję, postoję. Kardridze to cały clue konsol!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PortowySzczur: za 10 lat będą kolejne AC, więc wątpię, żeby ktokolwiek chciał grać w starą wersję, to nie jest rpg z historią XD

@emebotskcus: nie przeczę ale trochę byłoby mi szkoda wirtualnej biblioteki na Wii jak w tym miesiącu zamknęli eshop... Fizyczne kopie są lepsze a w przypadku Nintendo czasem nawet tańsze xDD