Wpis z mikrobloga

Jest teraz trochę #cebuladeals w #pizzahut że każda duża za 24.99 PLN zamówiłem i k---a tragedia, dawno nie jadłem od nich pizzy ale to jest zwyczajnie c-----e, jak z jakiejś najpodlejszej knajpy. Kiedyś wydawało mi się, że ta pizza trzyma jakiś poziom, ale po tym więcej nie mam zamiaru zamawiać. #dagrassolepsze
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lapidarny: Pewnie tak, ale pamiętałem to jako spoko, może trochę za tłusta, pasują mi pizze z sieciówek, lubię dagrasso, czasem na wypasie, tele jeszcze czasem ujdzie, ale wolałbym serio zjeść mrożoną z żabki niż ten shit co dostałem. Składników ledwo co, uchwyty prawie 1/5 pizzy, sosu na spodzie w ogóle nie czuć, a dodatkowe sosy też nie dobre, tam na prawdę nie ma co pochwalić bo nawet jeszcze dostawa miała
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Ej, jak była średnia za 12zł to co będę wybrzydzał, poza tym zależy od lokalu, czasem robili spoko, a czasem tragedia. No ale w tym koło mnie też się z-----a. Tak wiem, pizza to tylko włoska na cienkim i w ogóle, co kto lubi...
  • Odpowiedz
Rozumiem, ale to faktycznie wiele zależy od ludzi jak sam dobrze wiesz, może nie wszędzie jest pato:p nie obrażając


@beer_man: luz xD Wszędzie jest pato ( ͡° ͜ʖ ͡°) w każdym razie: ludzie zjedzą wszystko, takie są moje wnioski po pracy w wielu lokalach gastronomicznych.

Teraz to się trochę zmienia, chociaż telepizze dalej sprzedają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz