Wpis z mikrobloga

Cześć, co radzicie kupić ?
Battlefield V - podstawowa wersja za 41,97 zł (promocja na Origin) czy edycja roku:
Battlefield V Year 2 Edition za 74,97 zł ? Edycja roku daje dodatkowo:
13 broni głównych, 4 pojazdy, 2 epickie stroje dla żołnierzy, 10 skórek na broń i 4 skórki pojazdów
Normalnie edycja roku kosztuje 250 więc dość spora przecena, z drugiej strony dodatkowe 30 zł. Jak uważacie ?

#steam #pcmasterrace #komputery #gry #battlefield #eagames #grykomputerowe

Co lepiej wziąć ?

  • podstawkę 48.8% (20)
  • edycję roku 51.2% (21)

Oddanych głosów: 41

  • 18
@Mate400: może abonament origin access za bodajże 15zł/miesiąc? zależy ile planujesz pograć. zapowiedzieli że gra otrzyma ostatni content update (nowy chapter tides of war bodajże) i #!$%@?ą support bo przenoszą wszystkie siły do pracy nad nowym tytułem.
@Mate400: @ShoCku: Właśnie dlatego są takie dobre przeceny. Osobiście właśnie na takich przecenach kupowałem Battlefielda 3 oraz 4 (jak kończyli wydawanie nowego contentu) i w 4 gram do dzisiaj i nie ma żadnych problemów z serwerami i graniem
@Ibanez_: Nie ma problemów w BF4, zawsze jest co najmniej 20-30 serwerów z sensowną liczbą graczy. Oczywiście najczęściej serwery z najpopularniejszymi mapami, ale kiedy nie wejdziesz to możesz zagrać (spojrzałem w tym momencie i jest coś koło setki serwerów w tym koło 25 około pełnych po 64 osoby)
@cptKaladin: BF4 mam i #!$%@? :D Ale już chciałem kupić na zaś BF1 i BF5 bo są w spoko promocji i miałem dylemat nad BF5 czy podstawkę czy rozszerzenie a teraz jeszcze wszedł dylemat czy jednak na abo nie przejść :P