Wpis z mikrobloga

Kiedy myślisz, że poprzedni interfejs był najgorszym, lecz bank pokazuje, że dna jeszcze nie osiągnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@?, bankowość elektroniczna (poza aplikacją mobilną) to u nich tragedia - zmiana layoutu co kilka miesięcy pod pelerynką "udogodnień i ulepszeń". Co się zalogujesz to masz jakieś nowości, które totalnie rozpieprzają layout i zwykłej, podstawowej opcji szukasz kilka minut.
Nie szanuje.
#mbank #bankowosc #kontobankowe
  • 5
@glassmice: Ja sam mam tylko tam konto, ale też od jakiegoś czasu się rozglądam. Pomagając rodzinie to korzystałem jeszcze z Millenium i ING. Te dwa do mnie przemawiają, przy czym ING ma podobno bardzo prostą i przyjemną aplikację. Co do Millenium korzystałem z bankowości elektronicznej i tam nie ma cyrków jak w mBanku - wszystko jest w miarę przejrzyste.
Co do Millenium korzystałem z bankowości elektronicznej i tam nie ma cyrków jak w mBanku - wszystko jest w miarę przejrzyste.


@LongWayHome: Po "odświeżeniu" interfejsu w Millennium jest gorzej niż po zmianach w mBanku ( ͡º ͜ʖ͡º) W Millennium skupili się na stronie głównej i dodawaniu tam pierdół, których nikt nie potrzebuje, typu komunikatów "Przelew na 5zł został zlecony" - tak wiem, sam go zleciłem minutę