Wpis z mikrobloga

via Android
  • 132
@graf_zero nie no, żadna różnica XDDDD dobrze, że są te przepisy, bo byście umierali na ulicach. Pan i władca już ustalił ustawowe godziny korzystania z toalety czy dalej samowolka?
  • Odpowiedz
@Dorth: Jeszcze raz - nie twierdze że zasady mają sens.

Ale tłumaczenia że "była 11:55" jest jak wpychanie się do lekarza "bo ja tylko zapytać", czy inne polackie zachowanie.
  • Odpowiedz
@graf_zero: Jest roznica miedzy czekaniem w kolejce do lekarza, gdzie gosc jest zajęty a wejscie do pustego sklepu 5minit przed debilnym zakazem, z ktorego i tak dziadki nie korzystaja bo oni 30 lat chodzili po bulke i pomidora o 7 rano to nie oplaca sie tego zmieniac. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@graf_zero XD no i czekałem te 5 minut i wszedłem do tego sklepu, a ta stara baba dalej tam była. I co? I gówno. Wyszło na jedno, a zmarnowałem 5 minut
  • Odpowiedz
@M4711: gdzie moge znalezc akt prawny/rozporzedne, w ktorym jest napisane co wolno, a co nie od 20.04? Na zasadzie par1 Nie mozna sie gromadzic, zgromadzenie to pow 2 osob itd. Bo wszelkie artykuly nie maja zrodla
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kexu po co akty prawne jak można wszystko załatwić mandatami i karami administracyjnymi z dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) krzywo się popatrzysz na pana władze, cyk i kara administracyjna i co nam pan zrobisz? Kraj z dykty
  • Odpowiedz
@M4711 te godziny dla seniorów to powinny być, że tylko od 10 do 12 mogą wchodzić do sklepu a przez resztę doby siedzieć na dupie w domu


@bociek111 dokladnie ,najbardziej debilny przepis - jaka to ochrona seniorow jak oni i tak sami lazili w innych godzinach ,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@M4711: do piekarni muszę chodzić po 12, bo te dziadki stoją w kolejkach 15 osobowych od 7 rano. Później wpadają godziny dla seniora, więc nie mogę wejść nie wiadomo dlaczego (°°
  • Odpowiedz