Wpis z mikrobloga

Lidl pokazał dzisiaj Biedronce jak należy robić promocje. Chociaż i tak szacunek dla Biedronki, lepsze to niż nic, szkoda tylko że ludzkie cwaniactwo wygrało.

#lidl #bierdronka #piwo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gucias: Szukanie na długiej liście w Lidlu które piwa wchodzą, a które nie?
Powinny być po prostu wszystkie. A jak tu wiele osób pisało często nie wchodziły nawet z listy.
Promka robiona na szybko żeby zakonkurować z Biedrą.
  • Odpowiedz
@Stupacz: Biedronka i Lidl miały dzisiaj promocje na piwa.
W Biedronce wyglądało to tak, że przy zakupie 24, za 12 nie płaciłeś. Niestety wybór był dość mocno ograniczony i ludzie kupowali więcej niż 24, pewnie na kilka rachunków. W wyniku czego półki szybko robiły się puste i jak ktoś wybrał się późno, to już nie miał z czego wybierać.

W Lidlu przy zakupie 20 piw, płaciłeś 50%, wybór bardzo duży
  • Odpowiedz
@lunga: U mnie weszły wszystkie które chciałem, a brałem te mniej popularne, ale faktycznie lista była niezbyt czytelna. Mi też na początku nie weszły z listy, jakiś problem z kuponem. Restart aplikacji i ponowna aktywacja kuponu pomogła, ale zajęło to chwilę i domyślam się, że ludzie czekający w kolejce nie byli z tego zbyt zadowoleni :)
Więc mają jeszcze co poprawiać, ale jeżeli chodzi o wybór piw i sam zamysł
  • Odpowiedz
@gucias: #!$%@? pokazał, w aplikacji napisane WSZYSTKIE PIWA BUTELKOWE, niżej lista kodów, w #!$%@? długa, bez możliwości wyszukiwania i precyzyjnego opisu, tylko nazwa i kod z cenówki (gdzie połowy nie ma na półce, bo np. piwa bierzesz prosto z palety).
A w kasie się dowiadujesz, że 3/4 nie wchodzi, bo tak. Patrzysz potem na listę 100 (150?) pozycji, faktycznie nie widać tego jednego konkretnego.
To jak się to ma do
  • Odpowiedz