Wpis z mikrobloga

@JestemPrzegrany: to jedno z ostatnich plemion na świecie totalnie nie tkniętych od tysiecy lat przez zadnego czlowieka, jak podlatuje helikopter do nich to strzelają z łuku, rzucająkamieniami, kiedys zabili zbłąkanych rybaków, ale może akurat Ty mialbys wiecej szczescia
@SweetStud: a takie mało zamieszkałe? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przecież wiadomo że nie będę rozwieszał hamaku pod jakimś kurortem (najlepiej jak żadnego nie będzie) tylko sobie rozwiesze gdzieś na plaży pomiędzy palmami (ta plaża to nie jest własnośc prywatna chyba) to chyba legit nie?
@SweetStud: Ale kto? ktoś zarządza taką wyspą? ma jakiegoś gubernatora (jak w port royale xDDD) który mi może powiedzieć żebym #!$%@?ł (i musze bo inaczej mnie wywiozą siłą) bo jak jakiś kiep który nic nie może z tym prawnie zrobić mi będzie gderał to się tylko zaśmieję i powiem mu żeby #!$%@?ł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bryto23: ale chyba ich #!$%@?ło że masz im płacić tyle hajsu za to że tam sobie mieszkasz w hamaku ...

Ja nie potrzebuje żadnej elektryczności ani innych pierdół więc za co miałbym im płacić

raczej bym szukał takiej wyspy gdzie sobie moge na dziko mieszkac i nikt mi sie nie bedzie wpyerdalał z biurokratycznymi buciorami