Wpis z mikrobloga

@restecp ja już tak mam od miesiąca, nawet jak chce coś pobrać z własnej biblioteki to po wybraniu gry, jej karta z możliwością pobrania ładuje się wieczność. Przez świrusa Sony pogorszyło jakość usług które i tak już działały na ziemniaku, a co dopiero teraz.
@grundzio12: od godziny próbowałem kupić Superhot, dopiero teraz mi się udało. Pomijam, że nawet się nie wszystko wyświetla w liście gier, musiałem przez szukajkę, która nie działała w ogóle. Potem jak załadowało ekran z grą to button kupna w ogóle nie był widoczny. No koszmar, prędkość pobierania też gówniana
@restecp o to to, z tym buttonem to też tragedia. Wszystko wszystkim, ale mam nadzieję że wraz z premierą ps5 to ogarną jakoś te usługi bo już gorzej być nie może.
A do obozu zielonych i tak się nie wybieram, więc zostają ciche nadzieje że japońce się zlitują. xD
@Biszkopcik problem pojawił się od momentu kiedy było ogłoszenie o pogorszeniu się przepustowości usług Sony by odciążyć serwery. Wcześniej działało jak złoto, więc wątpię że wina dostawcy internetu albo portów.