Wpis z mikrobloga

@kobrys13: mam jeden mk3 i jeden mk4 ( rzadki model ) , znam się na modelu jak mało kto i 20 koła nie dałbym za ten fur mimo że wygląda jak nowy i silnik v6 w mk3 sprawuje się bosko
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: no a w BMW r6 blok jest długi i głowice się krzywią :)
rozmawiałem swego czasu z policjantami którzy ganiali takimi z kamerą i twierdzili że nie było na owe czasy lepszego sprzętu do pracy ( a były vectry i pasaty potem weszły alfy i insignie )
  • Odpowiedz
@johann89: czarny metalic , ledy , ksenony , niski przebieg , pełna książka 1 właściciel ( firma ) , bardzo przyjemny dobrze wygłuszony , 200 koni daje pozwala mu przekroczyć 200 km/ h i to znacznie a 420 niutonometrów .... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sailor_73: Z ciekawości. Sam mam MK4, ale przedlift, 2.5t titS, panther black. Niestety wygłuszenie jest w moim egzemplarzu dosyć słabe, ale dźwięk silnika trochę to poprawia. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@johann89: diesle wygłuszają lepiej ale to wszyscy producenci tak robią , 1000 pln i masz wygłuszone auto jak trzeba :))
ja przed zakupem zastanawiałem się nad mk5 ale te środki w piątej generacji są okropne do tego diesle wykastrowane i nie było już 2.2 więc poszła czwarta generacja i 200 kucy w serii , może coś przy nim pomodzę ale to w przyszłym roku
  • Odpowiedz