Wpis z mikrobloga

możliwe, ale uważam że źle patrzysz, bo iphone 8 jest bardzo dobrym telefonem. O ile godzisz się na ograniczenia iOSa.


@brakloginuf:

Ja nie twierdzę, że jest zły. Chodzi mi o to, że lepiej chyba kupić iPhone 8 niż SE 2020, bo to bardzo zbliżone konstrukcje, a tego pierwszego można kupić prawie 2x taniej. A jeśli chodzi o iOS, to lubię ten system. Miałem iPhona i byłem zadowolony.
lepiej chyba kupić iPhone 8 niż SE 2020, bo to bardzo zbliżone konstrukcje, a tego pierwszego można kupić prawie 2x taniej


@tylkostrimi: SE ma najnowszy chipset od Apple co przekłada się na wydajność na poziomie flagowca i będzie dostawał aktualizacje pewnie jakoś do 2025 roku. Do tego aparat też lepszy.
@tylkostrimi: @Larsberg @vargemp @Salpinx to fakt, producenci całkowicie ignorują potrzebę wypuszczenia małego telefonu. Na chwilę obecną jest tylko jeden model warty uwagi. Działa niestety na Androidzie i jest niedostępny w zakupie w Europie. Mowa o Sharp Aquos R2 Compact. Ja sam liczyłem, że nowy iPhone se to będzie obudowa trochę większa niż starego z mocniejszym bebchami. To co zrobiło Apple jednak, jest dramatem. Pokazali po raz kolejny środkowy palec całej masie
@tylkostrimi: Masz akurat promo na A40 w Media Markt, z zapisem do newslettera za 750 zł. Demonem predkosci nie jest jesli chodzi o gry ale jesli chodzi o cala reszte daje rade. Promocja konczy sie dzisiaj.
kupisz 8 za 1100zł? chyba wersję z androidem XD albo refurb złożony z chińskich części


@ks2m:

Nie napisałem, że 2x taniej tylko prawie 2x taniej. Za około 1500zł można kupić nowy.

@vvertoi:

SE ma najnowszy chipset od Apple co przekłada się na wydajność na poziomie flagowca i będzie dostawał aktualizacje pewnie jakoś do 2025 roku. Do tego aparat też lepszy.


Te aktualizacje to chyba najważniejszy aspekt. Apple dosyć dobrze wspiera