Wpis z mikrobloga

@Ultra_Przegryw_Karzel: Nie będę miał dla Ciebie dobrych informacji. Jeśli miałeś duży rozbrat z trybem Ultimate Team to ciężko będzie wskoczyć Ci choćby na średni poziom. Teraz rozgrywka opiera się głownie o umiejętność kontroli tempa i balansu zawodnikiem. Sama umiejętność robienia wyszukanych trików niewiele tutaj pomoże, kiedy podstawowym "drag backiem" można wymanewrować każdą obronę. Druga sprawa to granie w defensywie, które na wyższym poziomie wymaga ciągłego "pressowania" - w dodatku nie jednym,
@Ultra_Przegryw_Karzel: nie, nie prawda
jeśli chcesz to wciąż możesz grać jak chcesz, nikt z EA nie stoi nad tobą z pałą i ci nie nakazuje kręcić się 40 minut przed oddaniem pierwszego strzału, po prostu jak chcesz być lepszy w tej gierce to musisz mieć lepszego skilla a bóldupić może o to tylko ktoś kto jest za słaby i nie chce mu się progressować a chciałby być lepszy i jedyne co
@Raul777: Mógłbym się nauczyć trików i kręcenia się wokół własnej osi i mógłbym grać na wysokim poziomie, to po prostu nie moja wizja futbolu i nie dawałaby mi frajdy z gry. Wyrosłem z grania dla samego wygrywania.