Wpis z mikrobloga

  • 1
@CocoJambo14 od strony produkcji takiego sprzętu mogę jedynie powiedzieć, że dobre maszyny rolnicze są tak mocno sprawdzane jakby to była rakieta NASA. Spawałem takie sprzęty ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@Defect No teraz mamy bronę talerzową od burego i mogę powiedzieć, że ona by nawet testu młota 5kg nie przeszła, jednym słowem plastelina. Najlepiej byłoby kupić zachodni sprzęt, ale nie mam jeszcze tyle hektarów żeby za talerzowke płacić minimum 150k
  • Odpowiedz
  • 0
@lukaschels na 150-200 talerzowka burego wytrzymała 4 lata i zaczęłaś się sypać, jeśli akpil rzeczywiście jest lepszy to mam nadzieję ze wyyrzyma drugie tyle. Nie chodzi głównie o zużycie bo to normalna sprawa, chodzi bardziej o jakość pracy i wytrzymałość
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CocoJambo14: może być lepsza ale nie tyle ile myślisz. Daje 6 lat. Przemysl Zachodni sprzęt. Chyba że przebicie jest takie że za 6 lat lepiej znów to samo kupić bo znów nowy I kasy zostanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CocoJambo14: ale są jeszcze inne marki, lemken to topka, nawet Niemców nie stać na niego. Ale spójrz na używane i zastanów czy zużycie jest adekwatne do wieku. Widziałem 20 letniego lemkena, i nic nie miał wymienione oprócz lemieszy i dłut. Na 100 ha pracował. Po umyciu rok bym dał
  • Odpowiedz