Wpis z mikrobloga

@lukaszzz: ale jak? przeciez to fintech i w kazdym momencie moze paść i w ogóle nie opłaca się tam kupować i nie boisz się, że Cie okradną? przeciez nawet nie są bankiem i w ogóle dopłacają do interesu i zaraz upadną i tyle będzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukaszzz: ja teraz czekam na 2, jeden wysłali do Visa 3 kwietnia a drugi prawie 2 tygodnie temu wypełniłem i jeszcze nawet nie wyslali
@JK91: nie trzymam kasy na Revolucie. Moj szef, CTO jednego z najwiekszych bankoe w Europie tez uzywa Revoluta w niektorych sytuacjach, nie oznacza to jednak ze jest to podmiot na ktorym budowalbym swoj wirtualny portfel. Wole krajowe banki
@JK91: wyobraz sobie ze bylem kiedys na wakacjach i R zablokowali mi konto (za duzo wplat i wyplat, ogarnialem finanse calej ekipy) Ich support nie dziala wcale, po kilku godzinach czekania zostalem poproszony o dostarczenie umowy o prace. A bylem calkiem daleko od domu( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lukaszzz: wierzę, ja tam używam, wpłacam, wypłacam, kont mi nigdy nie zablokowali a mam od początku (moze dlatego), przelewam duze kwoty małe, nic mi jeszcze nie ukradli i nie boje się że jebnie, kupuje duzo za usd i w porownaniu do paypal nie ma konkurencji. ale znajdzie sie dałn co powie ze jebnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lukaszzz: czyli jak robić, jak leży kasa w walutach na revku i czeka, bo może się przydać kiedyś, ale w gruncie rzeczy to rośnie ?
Otworzyć w banku walutowe i co jakiś czas zrzucać z rev na swoje konto? Czy uznają wtedy, że nieładnie korzystam? :D
@lukaszzz: o to spoko, bo też mam visą zarezerwowany i anulowany pobyt z Bookingu a słyszałem, że visa niby nie chce oddawać, ale może tylko z lotami są problemy, a za hotele się udaje wyciągnąć - spróbuję złożyć chargeback także zatem i zobaczymy.