Wpis z mikrobloga

@BeerGrills: Nie obijał kelnerów? Mistrzostwo którym się szczycił w kick-boxingu to jakaś ogranizacja krzak gdzie jego przeciwnik miał bilans 4-3 w wieku 37lat. Wziąłem kilku losowych przeciwników z którymi wygrał Najman i jakie mają rekordy? 0-7, 2-19, 2-39, 0-9, może z 1 czy 2 z którymi wygrał mieli bilans na granicy pozytywnego.
Umiał zrobić szum dookoła swojej osoby i tyle.
@krzysiek944: Mistrzu, ale posłuchaj. Nie piszę, że Najman to jakiś dobry bokser. Najman to odmęty boksu, ale jednak bokser. Nie zdziwiłbym się jakby, skasował Kasjo (powaznie). Mimo, że to odmęty boksu to gość ma jakąs tam swoją przygodę,z której moze czuć satysfakcję. A to, że ma taki rozgłos to zasługa Salety. Poważnie tak myślę. Dobra, ciach temat bo najman to to nie jest temat do rozmów IMO
@BeerGrills: Ja bym do tego dodał urojenia Najmana w kwestii tego jakiej klasy był bokserem. Najman na 21 walk wygrał 15, z czego 3 z debiutantami (którzy potem kończyli kariery z ujemnymi bilansami), 1 wygrał z gościem, który miał bilans 6-4, ale walka z Najmanem to była jego ostatnia walka i to 8 lat po tym jak boksował na poważnie, a resztę to obijał ogórki z ujemnymi bilansami. Na yt jest
@BeerGrills: @BeerGrills: Ja ze swojej niewielkiej wiedzy wewnętrzno-polskiej kojarze, ze z Najmanem się rozpoczęło od jego "walki" z Pudzianem, gdzie to pompował balonik czego to on nie zrobi. Potem nawet weszly KlejNuty, które zrobiły filmik z Najmanem, i meme Najmanowe i ta reputacja się coraz mocniej pompowała.
@BeerGrills: fenomenem? Memem. W sensie nie ma żadnego powodu żeby go specjalnie szanować. Ot jako gównobokser zrobił karierę dając obijać sobie ryj i gadając głupoty w mediach przez co wplątuje się w aferki i spory z lepszymi od siebie. To jest gość który zarabia na tym ze ludzie chcą zobaczyc jego porażkę, a sam jest pajacem. Fajnie ze czesc daje charytatywnie ale to nie zmienia tego, ze sportowo jest żartem.