Wpis z mikrobloga

@kwiatosz: ale nie można tego samego pracownika drugi raz na furlough wysłać - powiedzialbym ze to takie ryzykowne jest, bo zakłada ze za 6 tygodni wszyscy wrócą do normalnej pracy, a tego nie wiesz.
Ja na furlough liczyć nie mogę - ale skoro firma tyle oszczędza na tych którzy siedzą za rządowe, to mogliby reszcie premie dać. W końcu robię tez po to żeby tamci mieli gdzie wracać.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@queuele: moja firma branża turystyc,na początku część ludzi wysłali na urlop bezpłatny w tym mnie, a menagerzy na pół etatu, teraz pewnie też zwolnieni. Firma trzymała długo w niepewności, ale dali znać kilka dni temu że przysługuje nam 80%,
Mirki dzięki za odzew. Widzę, że dla części z Was nic się nie zmieniło (symulacja emerytury). W moim przypadku raczej chodziło o jakieś gównoroboty bo od tego muszę zacząć i chciałem rozeznać się w tym temacie. Poczekam jeszcze chwilę i poszukam u źródła. Dzięki i powodzenia
@queuele: narazie normalna praca tylko z domu, wiec placa normalnie, i o 3 tyg to przedluzone. Mysle ze w koncu cos przytna, kazdy oberwie, nawet najwieksze korpo w koncu zaczna myslec o chudych latach w przyszlosci. Najgorzej oberwa wszelkie "services" i zbedne wydatki, ludzie sie beda o wiele bardziej bali wydawac pieniadze na zbedne rzeczy nawet jak sie te lockdowny na swiecie skoncza, jak ktos mysl ze w wakacje wroci do