Wpis z mikrobloga

Mam 3 joysticki, które kiedyś używałem z Amigą 500 i trochę dyskietek z grami w takim etui/skrzynce na dyskietki. Orientuje się ktoś może gdzie/komu to można dać żeby komuś mogło się jeszcze przydać? Stan nieznany bo długo to stało nie uruchamiane, w momencie wstawienia do szafki działało, a teraz amigi juz dawno nie mam ;)

#rozdajo #amiga #wroclaw #retrogaming #retro
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L1tracz: Nie znam stanu bo nie mam jak tego uruchomić, nie chce mi się też bawić w sprzedawanie, wolę komuś po prostu dać, a co ktoś z tym zrobi to już jego gestia ;)
  • Odpowiedz