Wpis z mikrobloga

Nie chce Was martwić, ale nowi wiceministrowie finansów, mają jedynie doswiadczenie w szeroko rozumianych spolkach panstwowych lub takowych instytucjach, ewentualnie w harcerstwie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poza tym zero doswiadczenia.

Dodatkowo, co moze martwic nie maja silnej pozycji politycznej. Wiem, wiem, ze zaraz ktos powie, ze to raczej zaleta, a nie wada. No wlasnie niekoniecznie, bo brzydko mi pachnie, ze pisowcy przygotowuja sie do jakichs smierdzacych rzeczy po przejeciu SN i przepchnieciu Dudy na prezydenta. Nie zdziwie sie, ze te foliarskie teorie, ze zaczna nas okradac z pieniedzy zgromadzonych na rachunkach bankowych moga stac sie prawdą. A kto takie pomysly bedzie firmował swoją gębą? A no na pewno zaden wyjadacz polityczny, tylko wlasnie tacy ludzie, ktorzy odwdziecza się tym, ze nie majac wystarczajacych kompetencji zostali mianowani na tak wysokie stanowiska, a potem kto wie kolejna posadka w spolce Skarbu Panstwa? A moze po kilku latach jak temat przyschnie, zasiadanie w lawach poselskich?

#ekonomia
#polityka
Pobierz
źródło: comment_15871157886RhzHyw0MhZvHEvqVAneRn.jpg
  • 6
Zaufania do obecnej władzy, opozycji czy pseudo elit politycznych jest tak niskie, że prędzej uwierzę w wróżkę pietruszkę (ta co daje cukierki jak jesz szpinak, kalafior, etc) niż w uwierzę, w pragmatyczne, realne i mądre ruchy polityczne mające na celu budowanie długoterminowej polityki gospodarczej opartej na technokratyczntch rządach a-politycznych ministrów fachowcow.
A więc tak, zgadzam się. Wstawili pionki by grać w grę. Taki polski House of Cards. Dom z Dykty.
@niezdiagnozowany: jasnym chyba jest ,że to się nie dzieje bez jakiegoś powodu . Mi też przez głowę odrazy przeszło że to będą kozły ofiarne jakiś ich świetnych planów. Po tym co oni wyczyniają i za kogo mają nas obywateli to nie będzie nic dobrego ,trzeba zacząć poważnie łapać się za kieszeń .
Słabo się orientuje w takich tematach szczerze mówiąc. Moim zdaniem zrobią coś żeby dobrać się do pieniędzy bądź majątków osób które coś w życiu się dorobiły i trochę tego mają . Chętnie zapoznam się z tym co ty obstawiasz