Wpis z mikrobloga

Mam uncję złota i zastanawiam się kiedy będzie dobry moment na sprzedaż. Jakieś sugestie? Nie chcę przegapić okazji. Żaden ze mnie trejder w sumie xD

#zloto #gielda #finanse
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@WillyJamess pytanie czy trzymasz spekulacyjnie dla ceny (wtedy być może to nie jest zły czas na sprzedaż) czy trzymasz dla zachoaania wartości gotówki (ochrona orzed inflacją) wtedy bym trzymał bo najgorsze dopiero przed nami.
  • Odpowiedz
@trololo55 mógł kupić za 4k xD skąd wiesz ile zarobi? A trzymanie złota, kiedy jest u szczytu wartości, a on sam czuje się bezpiecznie, nie ma najmniejszego sensu. Tzw. uwalnianie kapitału.
  • Odpowiedz
@trololo55 gościu przypominam, że jest kryzys. Niektórzy stracili pracę i za takie 7 tysięcy mogą przeżyć 2-3 miesiące. Gardzę ludźmi jak ty, którzy ekscytują się stanem posiadania.
  • Odpowiedz
@WillyJamess Głównym atutem złota jest przechowywanie wartości pieniądza, a nie kwestie czysto zarobkowe (chociaż zarobić się da jak najbardziej, czasami również w krótkim terminie), więc tak naprawdę jeśli nie potrzebujesz gotówki (tj. nie masz konkretnego powodu do spieniężenia inwestycji ani planu jak wydać tę gotówkę) to nie sprzedawaj w ogóle. ;)
  • Odpowiedz
@Bordomir: jesteś jedyną osobą, która się tutaj czymś ekscytuje. Mówię, że przy takim wolumenie jest to strata czasu i jak chce "zarobić" to lepiej pomyśleć o czymś innym. A złoto może poleżeć 20 lat, ładnie wygląda. Chyba, że robi to hobbystycznie, ma to być zabawa
  • Odpowiedz