Wpis z mikrobloga

  • 0
Mirki, szukam kół do nowego dupowozu. G20 tanzanite blue, jak na picrelu. Co mi się podoba?
Vossen CVT, który nie jestem pewien czy będzie pasował do auta a nie umiem into grafika. Vosseny będę miał możliwość przymierzyć, ale zanim auto zrobią to minie trochę xD
BBS CH-R, który moim zdaniem jest niesamowitym kołem, ale tez nie wiem czy siądzie.

No i concave, bardzo lubię jak środek feli się chowa.

Ktoś coś doradzi? Budżetu nie podaję, bo w sumie nie mam ustalonego, znajdę fajne za 6k to będą takie, znajdę za 60k to będę się musiał zastanowić, ale nie mówię że nie.

#motoryzacja #samochody #kiciochpyta #bmw
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kmt187: Brak picrela ale wiem o co chodzi. BBS CH są strasznie dobre dla BMW 3 w każdym modelu. Concave z tylu musi być w beemce, zaraz podrzucę ci kilka zdjęć z felami. Vosseny już się przejadły, szczególnie CVT. Obczaj Turismo na fb, polecam
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dyslexia CVT mi się strasznie podoba, ale z drugiej strony po E39 mam straszny sentyment do CH-R, pierwsza dobra felga w prywatnym aucie. :( A niestety nie siedzę już w felach na tyle żeby się znać, wpisywałem w gugla jakieś BMW G20 aftermarket wheels i takie średnie te kółka ludzie mieli. Myślałem przez chwilę nad tymi z M4 CSL ale do nowej budy wydaje mi się że średnio siadają.
  • Odpowiedz
@kmt187: no ja mialem styling 359 na E92 to siedziały idealnie. Potem na zielonym E91 zlote aez antigua 19'' i była magia. Teraz mam niebieskie G31 i mialem AEZ Antigua w ciemnym bronzie i były zajebiste, dopoki mi ich nie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wxx71 Ohui, z Niemcowni zjechałeś i zwinęli koła? XD jak ja się cieszę że mnie takie rzeczy nie spotykają, a przez rok parkowałem C63s na WB na Bałutach w Łodzi xD
  • Odpowiedz
@kmt187: przyjechalem do rodziny, pojechalismy na zakupy do arkadii i na parkingu pelnym ludzi zwineli mi calutkie kola.. oczywiscie kamery ustawione tak, ze NIESTETY pana auta nie bylo widac. Tam pewnie cieć na parkingu dostał jakis % z tego ze palił głupa i pozwolil im to zwijac, normalka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wxx71 Bardzo możliwe, przynajmniej zaskoczony bym nie był. Masakra, współczuję. Zwłaszcza pod sklepem. Pod blokiem w nocy bym jakoś zaskoczony nie był, ale #!$%@? w dzień pod galerią handlową xD

Ale spoko, mi w Kielcach rok temu obok toru zwineli androidowe navi za tysiąc złotych deski z e87. Cieszę się, że trafiłem na debili, bo kubełki same to 5k ponad a #!$%@? tanie radio xD
  • Odpowiedz
@kmt187: no w tych autach standardowa procedura. Wybicie szyby z tylu w trojkacie, bo alarm siega tylko na przód (omg) rozlaczenie go w podsufitce 2 klipsy i masz.. navi, kontrolery, kierownica i tacho to zawsze biorą. Siedzenia za duzo #!$%@? sie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wxx71 Miałem wybita szybę kierowcy tylko xD u mnie ten minus że elektroniki większość było wyrzucone i alarmu też nie mam, w zamian była klatka, kubły itd. Koła na aucie, klatka, kubły, szelki, parę innych zabawek które by się dalo ukraść. Navi wyjęli profesjonalnie, nawet kabli nie cieli tylko kostki wypieli, także czasowo stresu nie bylo. Podejrzewam, że trafiłem na ludzi którzy się nie znali i świecące się radio było bardziej
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wxx71 Wszystkie swoje koła znaczyłem, myślałem że jestem dziwny xD z ciekawości, jak wróciłeś swoją? Brałeś alu czy stal? :D
  • Odpowiedz
@kmt187: leasing firmowy, fura 80k+ wiec mam od zawsze pakiet ubezpieczenia na praktycznie caly swiat, lub tam gdzie dojade, zadzwonilem tylko do centrali mojego leasingodawcy, przekierowali mnie, jakies 2h pozniej był gosciu z gotowym zestawem 17''. Cholera wie skad je wzieli, byly juz uzywane, wazne ze dojechalem do domu. Potem w Niemczech na palecie na moj koszt im te kola odeslalem, w dobrym gescie za ekspresową i fachową pomoc :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wxx71 Kurczę, na szczęście nigdy nie musiałem korzystać, ale myślałem że w takich sytuacjach to tak szybko się nie dzieje... Auto zostawili chociaż tak że dało się koła założyć? Czy też rzeźba?
  • Odpowiedz
@kmt187: odziwo nie, pełna profeska, zostawione na kołkach dokladnie na punktach do podnoszenia, zero strat w tym miejscu, za co serdecznie dziekuje, bo mojemu kumplowi jak ukradli to cała podłoge powyginali... ale to była renówka, w bmw chyba by sie tak nie wygieła ( ͡° ͜ʖ ͡°) choc nie chce sie dowiedziec. Co do predksoci serwisu - bylem mega zdziwiony. Zadzwonilem i poszlismy cos zjesc z
  • Odpowiedz