Wpis z mikrobloga

o #!$%@?, otwarty park ratunkiem dla naszej gospodarki xD

Gdzie ja #!$%@? żyje xD


@hpiotrekh: cicho. Niech otworzą te parki, bo nie ma gdzie z psem wyjść. Jeszcze ktoś takich narzekań użyje jako argumentu, żeby nie otwierać...
  • Odpowiedz
Jak zwykle #!$%@? sie do nic nieznaczacych szczegolow. Uruchomienie gospodarki to po prostu powrot do tego co bylo, skrot myslowy, ale zeby nie bylo to zostawiam ten cyatat:

Nasz kraj jest 6. największym producentem i 3. eksporterem mebli na świecie. Wartość produkcji mebli w Polsce w 2018 r. przekroczyła 49 mld zł, a wartość eksportu w 2018 r. zbliża się do poziomu 47 mld zł rocznie. Miarą kluczowej roli sektora leśno-drzewnego w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sasik520: mireczku zamykanie parków to IMO od razu była głupota bo nikt się tam koncuwami nie styka, żeby to było miejsce zarażeń

@Bover: rwany mech, na co to? Substytut bidona? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@olasty
W tych lasach i parkach będę sprzedawał robioną przeze mnie lemoniadę i żeby wspierać nasza gospodarkę będę legalnie odprowadzał podatki. Ludzie będą wychodzić z psami żeby się wysrały a tu cyk lemoniada na takie upalne dni i spacer z czworonogiem inaczej wyglada. Jeżeli biznes będzie kwitnął jak drzewa w tych parkach to otworzę ogólnopolska sieć budek sprzedających lemoniadę w parkach i wytworze tysiące miejsc pracy. Zuz na razie zamrożony więc kurła
  • Odpowiedz
@olasty: Jako właściciel lasów i parków, bardzo się cieszę. W końcu zacznę zarabiać. Podobnie jak tysiące innych Polaków, pracujących w tej branży.
  • Odpowiedz
  • 0
@Palwed: Jeszcze raz dodam, sam jestem z branży pokrewnej (papiernictwo). Chodzi tu o co innego, pani minister piła do spacerów - stąd też parki. Nie stricte branża drzewna, leśna. Dzisiejsza konferencja to potwierdziła.
  • Odpowiedz